gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

siz hangi şirinsiniz !!!! buyrun bakalım

Konu, 'Çöplük' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

soru şu: melekler siz hangi şirinsiniz ? ben başlayayım!! :D ben deniz, uykucu şirin hahahahaha​

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    ben obur şirin oldum çıktım bu aralar aslen gözlüklü şirinimdir :eek:rkide:

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy ne çok severdim bu Şirinleri küçükken :) İzlemeye izlemeye unuttum valla isimlerini :) Keşme altlarında isimleride yazsaydı....

Ahh ahh küçüklüğüme gittim :D:D

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

bende mutlu sirin olmak isterdi ama :( mutsuz olayim barem

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ben çalışkan şirinimmm:D

siz hangi şirinsiniz !!!! buyrun bakalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şirin yaratıklar sizi:)))

şirin yaratıklar sizi:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bakalım siz hangi ağaçtansınız?

Bakalım siz hangi ağaçtansınız?

23-31 Aralik: Elma Agaci 1-11 Ocak: Köknar 12-24 Ocak: Karaagaç 25 Ocak-3 Subat: Selvi 4-8 Subat: Kavak 9-18 Subat: Sedir 19-28 Subat: Çam 1-10 Mart: Salkimsögüt 11-20 Mart: Ihlamur 21 Mart: Mese 22-31 Mart: Findik 1-10 Nisan: Üvez 11-20 Nisan: Akçaagaç 21-30 Nisan: Ceviz 1-14 Mayis: Kavak 15-24 Mayis: Kestane 25 Mayis-3 Haziran: Disbudak 4-13 Haziran: Gürgen 14-23 Haziran:...
  3. melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri bakın bakalım siz hangi meleksiniz!!!

melek çeşitleri hangi meleksiniz melek çe nin hayatı çe kimdir meleklerin çeşitleri Yalnızlık Meleği. İçine kapanık sessiz birisin. Ama sanma ki en güçsüzüsün. Aslında en güçlü meleksin. İnsanlara ve sessizliğinle güç veren bir meleksin. Yaşam Meleği Hayat için yaratılmışsın. Yaşama destek veren güçlü bir meleksin. Ölüm Meleği Karanlıklar için yaratılmışsın. Hiçbir şeyden korkmayan (Allah...
  4. Kızlar taşların büyüsü buyrun bakalım

Kızlar taşların büyüsü buyrun bakalım

Taşların gücü Son yıllarda süs taşları çok popüler. İster ametist, sitrin,opal gibi yarı değerli taşları takı olarak taşıyın ister evinizde ya da ofisinizde küçük bir biblo olarak bulundurun...Hatta bazıları bu taşları taşıyarak negatif enerjiyi pozitife çevirdiklerini düşünüyor. Ruhsal sıkıntılara ve bazı psikolojik sorunlara iyi geldiğini savunanlar da var... Taşların gücünü sizin için...

Sayfayı Paylaş