gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Selam Meleklerim, :almi:
    sizce insanlar esler icin deyismelimi yoksa beni böyle sev seveceksenmi demeli?
    su bir gercekki insanlarin hepsi farkli farkli ve günlük hayatta ne kadarda iyi anlasilsa karsisindaki insanin hosuna gitmeyecek hareketleri / huylari olabiliyor. sizce bu huylari karsisindaki esi kabullenmelimi yoksa karicigim/kocacigim bu huyuna gicik oluyorum lütfen bundan vaz gec demelimi???

yorumlarinizi bekliyorum

Allaha c.c. emanet olun

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bence bu durumun şiddetine bağlı.eğer karşımızdakinin bize tamamen ters kaldıramayacağımız bir davranışı varsa evet uyarmalıdır eşler birbrini,ama bu değişim tamamiyle yapmak zor ve olmaması gereken bir şey bence.duruma göre değişir kısaca;)

3. cücük

cücük Forum Okuru

yorumun icin tesekürler büsra

Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeVeCeKSeN BöYLe SeV.

SeVeCeKSeN BöYLe SeV.

Senin keyif aldıklarından benim her zaman keyif almam gerekmediği ihtimalini düşünerek sev beni. Kışları,seni kışın sevmeye başladığım için sevdiğimi anlayarak kışın gelmesine öfkelenmeden sev beni. En beğendiğin yemeği yaptıktan sonra,onu yerken erkeğinin beğenisini kazanmış kadının zaferini hissederek ye, sana yaptığım yemeği. Kötüde olsalar, sırf birlikte geçirdiğimiz için oralardan sev...
  2. Seveceksen Şimdi Sev Zaman Yok

Seveceksen Şimdi Sev Zaman Yok

Biliyorum kızgınsın. Kırgınsın. Söylemek istemediğin sözler dilinin ucunda. Hani biraz tutmayıp bıraksan kendini, hepsini yüzüme vuracaksın. Zor duruyorsun. Kibarlığından. Ya da doğru kelimeleri arıyorsun hâlâ... Yok... Boşuna arama. Sevginin arkasında bıraktığın her hece kaybolmuş sayılır... Derin bir kuyuda onlar şimdi; ulaşılmaz, karanlık, dipsiz... Bırak orda kalsınlar. Onlar çirkin....
  3. beni böyle sev dizisinin oyuncularını öğrenebilir miyim

beni böyle sev dizisinin oyuncularını öğrenebilir miyim

Selam melekler, rica etsem beniböyle sev dizisinin tam kadrosunu bu sayfadan paylaşabilirmisiniz. Dizileri kaçrmak istemiyorum ve diziyle ilgili her konuda bilgim olsun istiyorum :)
  4. beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

beni böyle sev ne zaman başlayacak bilen yok muuu

Beni Böyle Sev dizisi fragmanlarındna başka birşey çıkmıyor.Ha bugün ha yarın artık yorulduk yani, ne zaman başlayacak bu dizi bilginiz varmı acaba ?
  5. BENİ BÖYLE SEV TRT1

BENİ BÖYLE SEV TRT1

Bu diziye bayılıyorum.Şu anda izliyorum seyreden var mı ?

Sayfayı Paylaş