gebe
  1. kertmeyenkele

kertmeyenkele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizce ne yapmalıyım?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kertmeyenkele tarafından paylaşıldı.

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Kafamı kurcalayan biçok şey var sizin yardımınıza ihtiyacım var:( 2yıllık bir ilşkim var 17 yaşındayım.Onu çok seviyorum ilk başlarda sadece hoşlanıyordum ve bi hata yaptım eski sevgilime geri döndüm ayrıldım beni affetti benim için herşeyi yaptı 1 yıl boyunca gerçekten oda çok seviyordu.Onunda ailesiyle benimde ailemle ilqili problemlerimiz vardı herşeyimizi paylaşırdık beni aldatmıcağndan eminim bnm için tüm kız çevresini sildi.bende bütün dostlarımı sildim onun için ilk başlarda zordum ama son 1 yıl içinde onu kaybetmemek için her dedğni yaptım o benim peşiden koşup ağlarken ben koşar oldum ilqisi kesildi sürekli kavga etmemize ramen hep o alttan alırdı şimdi ise takmıyor ama sevdiğini sölüyor hayatında başkası yok zaten aynı okuldayız ve sürekli qörüşüyoruz ayrı bişeyimiz olmuyor sizce çokmu yüz verdim her dediğni yaparak eskiden yapmadıqım için.nasıl davanmalıyım sizin tecrübenize daayanark soruyorum lütfen yardım edin o doğru insan biliyorum ama ilqisi kesildi tüm suçu bana yükler oldu.ne yapmalıyım sizce eskisi gibi olması için.

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence büyüyorsunuz, ikiniz de değişiyorsunuz. ona sadece saygı göster. daha önünüzdeki yol uzun, karşına çok kişiler çıkacaktır...

3. kertmeyenkele

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum ki :/ yaşından çok olqun davranan birisi aslında.Hep peşimden koştuqu için kavga ettiğmizi sölüyor.Şimdide takmıyor kvga çıkmasın diyemi bilmiyorum ama çok üzülüyorum :(

4. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence herşeyi zamana bırak belki zamanla herşey yoluna girer

5. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu ilişkiden hevesi geçmiş olabilir...çünki daha yaşınız küçük

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    büyüdüğünüz için olabilir mi acaba bilmem ki :) belkide zamanında ben çok koştum şimdi benim yaptıklarımı o yapsın diye düşünüyor olabilir.
    seviyorum diyorsa da üsteleme ve sıkma zaten her şey olacağına varır.
    2 sene çıkmışsınız karakteriniz birbirinizi tamamlıyorsa allah mutlu etsin derim :)

7. kertmeyenkele

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah teşekkür ederim düzelttim sanırım durmu:)

8. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence düzelir gibisiniz o kadar emek verilmiş.

sizce ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyelim sizi terk etti.... ne yapmalı ?

Diyelim sizi terk etti.... ne yapmalı ?

Dırek baska bırıyle cıkmak bız kızlara göre bırsey değil Erkeklere ıyı bır nısbet olsada. ılk olarak arkadas cevresıyle yakın olmaya bakın hatta ıclerınden bır erkeğe dahada yakın davranın fakat asla kendınızden ödül wermeyın sadece hafıf bı yakınlık .. ortak arkadasınız warsa aynı ortamda sankı sızın haberınız yokmus gıbı bulunmaya bakın cok rahat dawranın yuzunuzde sureklı ufak bır...
  2. Tehlikeli bir Köpek size saldırırsa ne Yapmalısınız?

Tehlikeli bir Köpek size saldırırsa ne Yapmalısınız?

köpek saldırınca ne yapmalı köpek saldırısında ne yapmalı köpek saldırısı, köpek saldırıları, köpek saldırması, köpek saldırınca ne yapmalı, köpek saldırısında ne yapmalı Yolda normal seyrinizde gidiyorsunuz. Kafanız başka başka yerlerde. Birden bir hırlama sesiyle kendinize geliyorsunuz ve önünüze baktığınızda gördüğünüz manzara korkunç. İri bir köpek dişlerini size gösteriyor, bir yandan...
  3. Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yapmalıyız kızlar sizce?

Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yapmalıyız kızlar sizce?

Bu yıl sıcakların en kavurucu günlerine denk geliyor oruç ayı susamamak elde değil yemek değil derdim sigara ve susamak peki sizce Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yapmalıyız ?
  4. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)
  5. Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzama sorununuz varsa ilk yapmanız gereken bir cilt uzmanına başvurmaktır. Pek çok kişi doktora gitmesine rağmen egzamadan bir türlü kurtulamadığından yakınır ama buradaki asıl sorun, hastaların egzamanın hemen ve tamamen iyileşmesini beklemeleridir. Oysa günümüzde egzamayı bir daha tekrar etmeyecek şekilde iyileştirmenin bir yolu yoktur. Yalnızca bebek ve çocuklarda görülen egzamanın...

Sayfayı Paylaş