gebe
  1. deryayener

deryayener Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sizce neden

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında deryayener tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar annem 52 yaşında 20 günden beri başı dönüyor.yüksek tansiyon hastası ilaçlarını kullanıyor.tansiyonu düzenli olsada başı dönüyor.elim ayağım boşalıyor diyor.yakın zamanda akrabamız yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve öldü.ondan çok etkilendi.etkisinden kalmış olabilirsin psikolojik olabilir diyoruz psikolojikse niye hala geçmiyor diyor.dışarı çıkmaya korkuyor.sizce tansiyondan değilse neyden kaynaklanabilir.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm bence anneni bi nöroloğa götürün bi muayene olsun.evet psikolojik olablir ama olmayabilrde.siz götürün bi doktora kendine görür hem bişeyi olup olmadığını yada doktor sizi yönlendirir baska bi rahatsızlığı varsa ona göre hareket edersiniz.bişeyi yoksada psikolojik tedavi olur.geçmiş olsun.Allah şifalar versin.

sizce neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce Çiko neden ağlıyor???

Sizce Çiko neden ağlıyor???

çiko neden ağlıyor ağlayan çiko
  2. Siz ne dersiniz meleklerim?

Siz ne dersiniz meleklerim?

Rahmetli Vehbi Koç, iş dünyasının duayeni idi. Allah gani gani rahmet eylesin, arkasında güzel eserler bıraktı. Vehbi Bey sağlığına çok dikkat ederdi. Onun şöyle bir değerlendirmesi hâlâ hatırlanır ve konuşulur: SAGLIGINIZ iyiyse, en önemli değeri kazandınız demektir. Deftere 1 (bir) rakamı yazın. Eviniz varsa 1 (bir) rakamının yanına bir sıfır koyun ... Puanınız 10 olur. İşiniz...
  3. sizce ne yapmalıyım?

sizce ne yapmalıyım?

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Kafamı kurcalayan biçok şey var sizin yardımınıza ihtiyacım var:( 2yıllık bir ilşkim var 17 yaşındayım.Onu çok seviyorum ilk başlarda sadece hoşlanıyordum ve bi hata yaptım eski sevgilime geri döndüm ayrıldım beni affetti benim için herşeyi yaptı 1 yıl boyunca gerçekten oda çok seviyordu.Onunda ailesiyle benimde ailemle ilqili problemlerimiz vardı...
  4. Sizce Televizyonun Dezavantajları nelerdir

Sizce Televizyonun Dezavantajları nelerdir

Arkadaşlar sizce Televizyonun Dezavantajları nelerdir Televizyonun varlığı hayatımızda nasıl bir etki yapmıştır bu konuda bilgi ve görüşlerinizi yazmanızı rica ediyorum.
  5. Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

bu konu doğum aşamaları hakkında bilgilere yer vermektedir. Aylardır sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizin dünyaya gelme zamanı geldi çattı... Genelde aylarca süren bu heyecanlı bekleyiş doğum zamanı yerini birçok anne adayın da korkuya bırakır. Özellikle ilk kez anne olacaklar doğum yapmaktan oldukça korkar ve stres yaparlar. Sizler için bu yazımızda doğumhanede sizleri nelerin beklediği...

Sayfayı Paylaş