gebe
  1. Zayna

Zayna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sizce test sonucu nedir ???

Konu, 'Tr Bölgeleri' kısmında Zayna tarafından paylaşıldı.

Merhaba, 21 günde bir adet oluyorum yumurtlama Döneminde eşimle düzenli iliskiye girdik adetime bir hafta var dayanamadım Predictor erken gebelik testi yaptim sizce bu test pozitif mi ???

Ekli Dosyalar:

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mens gecikmesi olmadan test yapılmamasını öneriyorum.Çünkü geç döllenme gibi durumlarda doğru sonucu alamayabilirsiniz.Mensinizde en az 3 günlük bir gecikme olursa test yapın.

Zayna bunu beğendi.
Sizce test sonucu nedir ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 size ne getirecek...süper bi test

2010 size ne getirecek...süper bi test

bu test süper kızlar yapın derim Morbiber - 2010 size ne getirecek testi buda bnm sonucum:) 2010'da Hayata Yeni Bir Gözle Bakacaksınız! Değerlerinin kıymetini bilen, arka çıkmayı önemseyen, içten ve güvenilir kimi zaman da insanlara rehberlik hizmeti veren birisiniz. Yaşantınız bilhassa yuvanızla ilgi tüm meselelerde organize işler yapacağınız, taze bir hayat oluşturmak ve sorunları...
  2. spermiogram test sonucları

spermiogram test sonucları

spermiogram spermiogram testi sonuçları değerleri testi normal değerleri yapan hastaneler selam melişler eşim spermiogram testi yaptı ve degerleri şunlar yardım edeblirseniz sevinirim şimdiden tesekurler perhiz...........3 miktar............3ml görünüm......opak renk..............krem likefaksiyon.................30dk ph..................................8 sayı ( makler...
  3. sizce sonuç ne

sizce sonuç ne

arkadaşlar merhaba herkeze ben bugüm üye oldum. ama acil istediğim bi cvb var deneyimli arkadaşlardan.... bugün adetimi üzerinden 6 gün geçti,2 gün önce test yaptım tek çıktı diğeri silik çıktı. göğüslerim aşırı derecede ağrıyor,kasığımdada şişkinlik belirtisi hissediyorum. baş ağrım ve yorgunluğum oluyo acaba hamilemiyim yoksa psikolojikmi bide son olarak eklemek istediğim grib oldum için...
  4. Spermiogram Test Sonucu

Spermiogram Test Sonucu

Günaydın Arkadaşlar, siteye yeni üye oldum. Öncelikle sıkıntısı olan herkese acil şifalar dilerim ve sıkıntısı olmayanlarda inşallah bir ömür sağlıklı geçirirler. Dün eşim spermiogram testi yaptırdı. Ancak henüz doktoruna gösteremedik. Tahminimce haftaya ancak gösterebilir ama merak ediyorum. Anlayanlar acaba yardımcı olabilirler mi? Test sonucunun fotoğrafını çektim yüklüyorum. Şimdiden...
  5. test sonuçlarıma bakar mısınız?

test sonuçlarıma bakar mısınız?

Merhaba hormon testi yaptırdım,doktorum polikistik over olduğumu söyledi bir de siz bakın lütfen serbest T4 : 1.41 tsh : 1.81 fsh : 6.62 e2: 42.79 lh : 9.95 prolaktin : 20.42

Sayfayı Paylaş