gebe
?

Türküyenin En Güzel Gözlü Kadını Kim Sizce ?

1. Emel Sayın

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hazal Kaya

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Fahriye Evcen

20,0%
  4. Hülya Avşar

40,0%
  5. Nurgül Yeşilçay

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Öykü Çelik

20,0%
  7. Pelin Karahan

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Tuba Büyüküstün

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Türkan Şoray

20,0%
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sizce Türkiye'nin En Güzel Gözlü Kadını Kim ? Oylayalım mı ?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Türkiyenin en güzel gözlü kadını En güzel gözlü kadınlar

Sevgili melekler, elbette ki hepimizin gözleri renkli :D:D Ben şahsen sadece mavi ya da yeşil gözlülere renkli gözlü denilmesine karşıyım, sonuçta siyah, kahverengi ya da ela da birer renk :) Neyse lafı fazla uzatmayalım ve Türkiyenin en güzel gözlü kadını kim diye sizlere bir soru soralım. Elbette ki daha birçok güzel gözlü yıldızımız var. Ve sizler de aklınıza gelenleri buradan paylaşırsanız seviniriz. Açtığımız 9 kişilik ankette maviden yeşile kahverengiye kadar hepsi güzel renkte gözlere sahip yıldızlarımız var. Bakalım sizin favoriniz hangisi ? :)

Emel Sayın

Fahriye Evcen

Hazal Kaya

Hülya Avşar

Nurgül Yeşilçay

Öykü Çelik

Pelin Karahan

Tuba Büyüküstün

Türkan Şoray

Paula bunu beğendi.
  2. Paula

Paula Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    tuba büyüküstün türkan şoray hazal kaya nurgül yeşil çay.... aslında hepside cok gzl ama onlar bir başkayupis

3. benselly

benselly Forum Okuru

Sizce Türkiye'nin En Güzel Gözlü Kadını Kim ? Oylayalım mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce en güzel kadin kim

sizce en güzel kadin kim

en güzel kadın kim kadın ammı kadınların ammı kadının sizce en güzel melekler sizce en güzel kadin kim cevaplar gelsin
  2. Türkiye'nin en güzel yaylaları

Türkiye'nin en güzel yaylaları

türkiyenin yaylaları haritası trabzon yaylalarının isimleri ülkemizin önemli yaylaları ve bulundukları bölgeler ülkemizin yaylalarının bulundukları bölge türkiyenin en güzel resimleri İnsana özgürlüğünü hissettiren yaylalar, serinlemek ve kafa dinlemek için ideal yerler arasında. Karadeniz başta olmak üzere tam bir yayla cenneti olan ülkemizin önde gelen gezgin, fotoğrafçı ve seyahat...
  3. Türkiye'nin En Güzel Gülen Kadını Kim?

Türkiye'nin En Güzel Gülen Kadını Kim?

türkiyenin en güzel gülen kadını, kim, seçildi, kimler listede, size göre, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Herkese Sağlık dergisi Türkiye'nin en güzel gülen kadınlarını seçmiş :) Türkiye’nin farklı illerinden15 diş hekimi akademisyenin jüri üyeliğini yaptığı çalışmanın sonuçlarına göre, estetik diş hekimliği açısından Türkiye’nin en iyi gülüş tasarımına sahip...
  4. Türkiyenin En Güzel kadını Kim

Türkiyenin En Güzel kadını Kim

Türkiyenin En Güzel kadını Kim sizce kim ben ben demeyin ünlülerden konuşuyorum hemde Türkiye nin diyorum :) Bence en güzel Hülya Avşar bu yaşına rağmen çok güzel sizce?
  5. Muhteşem Yüzyılın En Muhteşem Kadını Kim Sizce ?

Muhteşem Yüzyılın En Muhteşem Kadını Kim Sizce ?

Kızlar haydi bakalım, oy atan elleriniz dert görmesin, sizce Muhteşem Yüzyıl dizisinin gelmiş geçmiş muhteşem kadınlarından en güzeli sizce kim ? Muhtemelen çoğunluk Hürrem diyecek ama hemen karar vermeyin. Anketimizi oylamadan şöyle bir resimlerine de göz atın öyle karar verin. Ama açıklamalr da istiyorum sizden. Bu dizi ne güzelleri yedi hahaha Birden çok oy verebilirsiniz :D:D cariye...

Sayfayı Paylaş