Size Göre En Faydalı Olduğuna İnandığınız Çizgi Filmler Hangileri ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Faydalı Çizgi Filmler

En Faydalı Çizgi Filmler Hangileri

Sevgili melekler, çocukların en çok keyif aldıkları programların başında elbette ki çizgi filmler gelir. (İsteyenlere disney channel frekans bilgileri bu sayfada ) Ancak zaman zaman izlediği çizgi filmlerin faydalı olup olmadığı konusunda tereddütler yaşarız. Bu sayfamızda konumuz faydalı çizgi filmler. Lütfen sizler de faydalı olduğuna inandığınız çizgi filmleri bizlerle paylaşın...

< Resme gitmek için tıklayın >

En faydalı hangisi diye sorulan bir cevaba son günlerde oğlumunda severek izlediği Cayu diye cevap verebilirim gayet eğitici ve öğretici bir çizgi film sebebi, izlerken boş boş vakit geçirmemiş olunması, biraz birşeyler öğrenip çocuklara olumlu davranışlar kazandırması.

Noukies en faydalı çizgi filmlerden bir diğeri olabilir. Noukies Fransız yapımı bir çizgi film. 3 tane çok şirin karakter var. Paco, Lola ve Nouky.

Bu 3 kafadar yaşadığı günlük olaylarla ilgili olarak küçük bir sorun yaşıyorlar.

Size Göre En Faydalı Olduğuna İnandığınız Çizgi Filmler Hangileri ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hangi Çizgi Film Karakterisiniz?

hangi çizgi film karakterisiniz hangi çizgi film kahramanısınız Aşağıdaki testi çözdükten sonra puanlarımızı toplayıp hangi çizgi film karakterine yakın olduğumuzu buluyoruz. 1) Sevgilinizle ya da eşinizle "mükemmel bir akşam" size aşağıdakilerden hangisini çağrıştırıyor? a) Mum ışığında romantik bir yemek (4 puan) b) Lunaparka gitmek (2 puan) c) Arabayla turlamak (5 puan) d) Bir...
  2. Siz hangi çizgi film kahramanına benziyorsunuz?

hangi ünlüye benziyorum testi hangi çizgi film karakterine benziyorum ünlüye benziyorsun testi yap ben Asagidaki test ile sizin hangi cizgifilm karakteri oldugunuzu bulucaz... 1) Sevgilinizle mukemmel bir aksam size bunlardan hangisini cagristiriyor? a) Mum isiginda romantik bir yemek (4 puan) b) Lunaparka gitmek (2 puan) c) Parkta rollerblade'le turlamak (5 puan) d) Bir rock konserine...
  3. Hangi çizgi film karaktersiniz

http://www.funtoons.com/en/?v%5B%5D tıklayın
  4. Hangi çizgi film karakteri????

hangi çizgi film karakterine benziyorum 2on hangi çizgi film karakterisiniz melekler okulu karakterleri 2on karakteri melekler okulu karakterleri isimleri Siz seçin...... :dil:
  5. Hangi çizgi film sizin?Çocukluğunuzun...

çizgi film karakterleri Çocuk kalabilen melekler, şimdi çocukluğumuza geri dönelim en sevdiğimiz çizgi film karakteri hangisiydi?Hangi karakter çocuk kalbinizde şen kahkahalar attırmıştı?

Sayfayı Paylaş