gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Size uygun parfümü nasıl seçmelisiniz?

Konu, 'Parfüm' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

size uygun parfüm, seçimi, seçerken, kullanırken, dikkat edilmesi gereken bilgiler burada arkadaşlar

Bir başkasında gördüğünüz ve beğendiğiniz parfümün sizde de o kadar hoş kokacağını mı düşünüyor sunuz? Yanılıyorsunuz... Neden mi; çünkü her insanın tenine her parfüm uygun olmaz da ondan:)

Sevgili Melek'ler, bu makalemizde size uygun parfüm seçerken, dikkat etmeniz gerekenleri ele alıyoruz:)

Eskiden sarışınlar için ferah, yeşil ya da meyveli bir koku önerilirdi. Ya da koyu renk saçlılar için oryantal bir koku. Ancak bu tür öneriler tarihe karıştı. Artık, kendi kişiliğinize uygun parfümleri seçmeniz gerekiyor. Bunun için öz bilincinizi güçlendirin, erotik istek, dikkat çekme, farklılaşma, anı yaratmanın hangisini istiyorsunuz karar verin. Hangi ana maddeden yapılan parfümün, koklayanda hangi etkiyi bıraktığını aşağıda bulacaksınız...

Çiçekler: Ferah, gösterişsiz, gıdıklayıcı, zarif, tatlı, feminin.
    Chypre: Klasik, gizemli, mütevazi, dolu, kalıcı, sık.
    Ağaçlar: Uyarıcı, sportif, sert, dinamik, çekici.
    Amber: Egzotik, örtücü, sıcak, derin, fethedici.
    Deri: Baharatlı, sıcak, kuru, karakteri güçlü, yoğun.
    Yasemin: Esprili, zeki kadın için.
    Manolya: Şaşırtıcı kadın için.
    Misk: Güçlü kadın.
    Gül: Çiçeği burnunda genç kız için.
    Limon: Melankolik kişiler için.
    Mavimsi mor: Genç dullar için.

Size uygun parfümü nasıl seçmelisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kişiye En Uygun Doğru Parfüm Nasıl Seçilir ?

Kişiye En Uygun Doğru Parfüm Nasıl Seçilir ?

doğru parfüm seçimi doğru parfüm nasıl seçilir Parfümüzün kişiliğinizi, tarzınızı, ruhunuzu yansıtmalı melekler :) Tıpkı ev dekorasyon tarzınız gibi. Sizi tanımlayan en önemli detaylardan biri olan parfüm nasıl seçilir, kişiye en uygun doğru parfüm seçimi nasıl olmalıdır, makalemizde bu bilgileri paylaşıyoruz :) Parfümlerin ambalajları, kokuları hakkında fikir verir. Örneğin beyaz...
  2. Size Uygun Ruj Rengini Nasıl Seçeceksiniz ? Ruj Renginiz Nasıl Olmalı ?

Size Uygun Ruj Rengini Nasıl Seçeceksiniz ? Ruj Renginiz Nasıl Olmalı ?

ruj rengi ruj rengi seçimi Sevgili melekler, bazen bir bakarsınız şık mı şık zarif kıyafetli bir bayan fakat o ne ? Dudağına öyle çirkin bir ruj sürmüş ki herşey bir anda bozuluverir, ne şıklık ne zariflik. Şıklık için elbette ki her detay çok önemli ancak makyaj bunların başında geliyor herhalde. Herkes makyaj yapmayı bilemez daha doğrusu kendine uyan makyajı bilemez. Ruj rengi de öyledir....
  3. yüzüme uygun güneş gözlüğünü nasıl seçmeliyim

yüzüme uygun güneş gözlüğünü nasıl seçmeliyim

Merhaba bayanlar. Bir güneş gözlüğüne ihtiyacım var ve almak istiyorum yalnız nasıl bir şey seçeceğim bilemiyorum.Bana yardım edermisiniz yüzüm uzun nasıl bir güneş gözlüğü seçmeliyim?
  4. Size Uygun Rimel Nasıl Olmalı?

Size Uygun Rimel Nasıl Olmalı?

rimel nasıl seçilir, rimel seçimi, rimel seçiminin püf noktaları Sevgili melekler, hayal ettiğinizi, dolgun, kıvrık ve hacimli kirpikler için elbetteki rimellerden faydalanacaksınız. Ancak aldığınız rimel bir türlü beklentinizi karşılamıyorsa, belki de rimel seçiminiz yanlış. Bakın size uygun rimeli nasıl seçeceksiniz? Rimel seçiminde en önemli nokta fırça seçimidir. Kirpiklerinize en...
  5. Size Uygun Kaş Modelini Nasıl Belirleyeceksiniz?

Size Uygun Kaş Modelini Nasıl Belirleyeceksiniz?

kaş şekli, kaş şekli nasıl belirlenir, en güzel kaş şekli Sevgili melekler, yüze anlam katan kaşlarınız acaba yüz şeklinize uygun mu? Size vereceğimiz tüyolarla bakışlarınıza anlam katabilir, güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun için işte uygun kaş şekli bulma konusunda adım adım öneriler.... Büyük gözleriniz varsa... Size uygun kaş modeli: Kalın kaşlar Kaş renginize uygun...

Sayfayı Paylaş