gebe
?

Aramayan eş/sevgili için ne düşünürsünüz?

1. Mutlaka bir açıklama yapmalı

oy sayısı 1
    14,3%
  2. Burnundan fitil fitil getiririm

oy sayısı 3
    42,9%
  3. Kesin meşgul yoksa arardı

oy sayısı 1
    14,3%
  4. İnsanlık hali, olabilir

oy sayısı 0
    0,0%
  5. İlşki gözden geçmeli

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Küserim

oy sayısı 2
    28,6%
  7. Korkarım, başına bir iş mi geldi?

oy sayısı 4
    57,1%
  8. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası hayli yorucu. Hayat şartları ağır. İnsanlar sürekli bir koşuşturma işinde ama bayanlar herşeye rağmen her zaman ilgi bekler. Erkekler de bekler elbet ama biz bayanlar bu konuda daha bir hassasız yaratılış itibarıyla.. Diyelim eşiniz/sevgiliniz gün içinde sizi aramadı. Hemen telaşa mı düşersiniz, insanlık hali der geçiştirirmisiniz? Anketimizi oylayın ve fikirlerinizi açıklayın :D:D

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    eşim her saat başı arar hatta bıktırı rbile beni aramadığı zman başına bişeymi geldi diye korkarım ben çünki aramadan duramaz eşim

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bi şekılde neden aramadını öğrenırım ama sormam hiç bişeyde demem eğer benı fuzulı keyfı aramadıysa bi kaç gün bu konuda sesın çıkmaz bişeyde demem küsmemde hatta tam tersı ılgılenır ılgılenır bigün çıkar arkadaşlarımla gezerım arar durur sonra telımı kaparım meraktan çatlar hahaha bana sorarsaaa ayy cnm unutmuşum gezerken günüm harıka geçtı pek bişe düşünemedım der geri iade ederım ama kısa kısas yaptım demem olur böle şeyler der geçerım hahaha

4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Eğer eşim bütün gün beni aramdıysa hiç sesimi çıkarmam kesin yaramazlık yapmıştır yada bır sıkıntısı vardır hemen anlarım 2gün sonra çıkar ortaya hani çocuklu bır evde uzun bır sure çocuktan ses çıkmayınca kesın yaramazlık yapmıştır misali hahaha

5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    kesin meşguldür derim hen ben öle zırt pırt sevmem aramasını :D:D

Sizi Merak Etmeyen Eş/Sevgili İçin Ne Düşünürsünüz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

kocanızı kocanızla aldattın itiraf edin sevgiliniz/eşiniz sizi en yakın arkadaşınızzla aldatsa nasıl karşılardınız neler yaparsınız??????? :n028:
  2. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  3. Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Haddinden fazla âşık olunca saçma sorular sorarız: Yahu bu kadın/adam ne buluyor bende? Onun gibi biri benimle ne yapıyor? Oysa belki de o sizi “prenses peri sanıyor” :) Aşk büyütecine mi kaptırdınız kendinizi? Sevgiliniz sizde ne mi buluyor? Sorularımız ilişkinizdeki ufak ayrıntıları gözden geçirmenizi gerektiriyor. Sizi neden istediğini öğrenmeye hazırsanız başlayın. Dikkat: Test...
  4. sevgili melekler gözyaşınız neden tuzludur merak ediyormusunuz...

sevgili melekler gözyaşınız neden tuzludur merak ediyormusunuz...

gözyaşı neden tuzludur gözyaşım neden tuzludur hep merak etmişimdir.ağlarken ağzıma kaçarda hep gözyaşım. Ter, idrar ve gözyaşı vücut sıvılarımızdan birkaçıdır. Vücut sıvılarının hepsinde çözünmüş olarak bir miktar tuz bulunur. Gözyaşımızda bulunan tuz, gözümüze bulaşan hastalık etkeni mikroorganizmaların yok edilmesini sağlar. Çünkü mikroorganizmaların çoğu tuzun fazla olduğu ortamlarda...
  5. 14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

14 Şubat İçin Eşinize Sevgilinize Ne Hediye Aldınız Melekler ?

Sevgili melekler, her ne kadar bir kısmımız tarafından kabul edilmese de dünyada 14 Şubat tarihi kabul edilmiş bir gün ve pek çoğumuz bu günü öyle ya da böyle kutlayacağız. En umursamazlarımızın bile içten içe hediye beklediği bu günde, siz eşlerinize / sevgililerinize ne hediye aldınız söyleyin bakalım ? :D:D

Sayfayı Paylaş