gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sızım elif sızısı...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ...
    İçim de saklı duran , saklandığım bu şehirde
    yaşamsal davranış biçimlerinden geriye büyümekten değil
    içimde ki sesi yitirmekten korkan
    bir ‘’ben’’ kaldım …
    Ne esrem var,ne ötrem ..
    Ne beni durduran cezmim,
    Ne bana ben katan bir şeddem var ..
    Ne elimi tutan bir harf,
    Ne anlam katan bir harekem ..
    Kalakaldım sayfalar ortasında,
    Bir okuyan bekledim,
    Bir hıfzeden belki..
    Gölgesini istedim bir dostun med gibi..
    SIZIM ELİF SIZISI...
    Rabbim ben artık seslerin ortasında sessizliği arayanlardanım
    Gördüklerimin yaşadıklarımın sancısını hissedemez oldum
    Yalvarıyorum ölümü unutmadan ellerimden tut
    alıntı

Sızım elif sızısı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elif dedim

Elif dedim

ELİF DEDİM ben aşık oldum mevlaya uymadım yalan dünyaya ellerimi açıp arsı alaya muhammedi bir aşkla ELİF DEDİM yakasız gömlek giyeceğiz beyaz ömür bilinmez ne kadar çok ne kadar az tefekkür edip kılalım namaz ilahi bir aşkla ELİF DEDİM ya muhammed mustafa varım yoğum sana feda himmet eyle edelim eda ağlamaklı bir sesle ELİF DEDİM bugün ehli dünya yarın ehli kabir analım mevlayı...
  2. "Zaman/SIZIM"

"Zaman/SIZIM"

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Elif Nun Ve Elif Nun

Elif Nun Ve Elif Nun

elif nun valla billa remix Elif Nun Ve Elif Nun 2007 SANATÇI ADI : Elif Nun ALBÜM ADI : Ve Elif Nun YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1. Elif Nun - Çok Özledim 2. Elif Nun - Son Sözler 3. Elif Nun - Ama Yanıldım 4. Elif Nun - Düğüm Düğüm 5. Elif Nun - Ara Sıra 6. Elif Nun - Ve 7. Elif Nun - Aynen Öyle 8. Elif Nun - Senden Ne Haber 9. Elif Nun - Tedavül (Remix)...
  4. elif

elif

Elif isminin anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş