gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

SkyTurk Spikerinin Ağzından Kaçan Laf :))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

spiker gafı spiker gafları

Her yılbaşı özeliikle büyük şehirlerde ki meydanlarda herkes toplanır, sabaha kadar eğlenirler melekler :D:D Aslında bir türlü anlam veremem, yeni bir yıl yeni bir yaş, ihtiyarlığa bir adım daha yaklaşmak demekken neyin sevincidir bu çılgınca :D:D Her şeye bir kulp takıp sevinmeyi adet edinmişiz vesselam :D:D Eğlenelim eğlenelim de o anda görevini yapmaya çalışan insanlara da engel olmayalım :D:D Bakın gürültüden ne dediğini ne de canlı yayında karşısında ki spikerin sesini duyamayan bayan spiker nasıl bir gaf yapıyor hahaha

SkyTurk Spikerinin Ağzından Kaçan Laf :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. Bir erkeğin ağzından laf böyle alınır

Bir erkeğin ağzından laf böyle alınır

Kadin: Ben olursem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç...
  3. Laf

Laf

Rüyada laf duymak ve laflamak, beklediginiz bazi seylerin hakikatten çok uzak olduguna, ümitlerinizin bosuna olduguna delalet eder
  4. Bir erkeğin ağzından laf böyle alınır...

Bir erkeğin ağzından laf böyle alınır...

Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker) Kadin: Onunla bizim yatagimizda mi yatarsin? Adam : Baska...
  5. Ağzina Yilan Kaçan Adam

Ağzina Yilan Kaçan Adam

yılan adamı yedi Bir süvari atına binmiş gidiyordu. Uyumakta olan bir adamın ağzına bir yılanın kaçtığını gördü, yılana mani olmak için atını hızlıca sürdü, fakat yetişemedi. Yılan uyuyan adamın ağzına kaçtı. Süvari uyuyan adamı uyandırdı; birkaç topuz vurarak onu orada bulunan ağaçlara doğru kovaladı. Ağaçların altında çürük elmalar vardı. Süvari onları yemesi için adamı zorladı. Adam...

Sayfayı Paylaş