gebe
  1. Özgök

Özgök Forum Okuru

Slimlipo yaptırdım Slimlipo yaptıranların yorumları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Özgök tarafından paylaşıldı.

Sevgili doktorum Coşkun Levent Taşçı Bey'i görüntüsüyle ilgili rahatsızlık duyan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..Benim gibi iğneden korkan bir insanı operasyon öncesi ve sonrası en ufak bir acı hissettirmeden mükemmel bir şekle ulaştırmistir harika insan.. Çocuk sahibi 35 yaşına gelmiş hala basen ve kalçalarından dolayı kompleks duyan biri olarak kapısını çaldım..Hayatınızda görebileceğiniz en mütevazi insan hem mesleğe yeni atılmış biri gibi heyecanlı hem de yılların tecrübesini,bilgisini üzerinde taşıyan bir profesör gibi gerçekçi.. O kadar gerçekçi ki en ufak bir abartmayı yok,sizi büyük bir merakla dinliyor,konuyla ilgili sayısız tecrübelerini ve resimleri,operasyon sonrası görselleri paylaşıyor ama sizi ikna etmek için asla ama asla şov yapmıyor hatta öyle ki o görüşmeden sonra 'e o zaman niye paramı sokağa atayım ki' der,vazgeçersiniz ama sakın!!!
    Ben slimlipo yaptırdım,kalça ve bacak bölgede,üç gün sarılı oluyor,korseyle dolaşıyorsunuz,hiç ağrı yok,ertesi gün hafif bir çok spor yaptıktan sonra olan kas ağrısı gibi hafif bişey oluyor,isterseniz hafif bir ağrı kesici alabilirsiniz,bir de bu üç gün antibiyotik alıyorsunuz hepsi bu...
    Üçüncü günün sonunda bandajlar açılıyor,ağlayabilirdim ki benim gördüğüm ödemli halim,MUHTEŞEM...Coskun Beyle konusan operasyondan vazgeçer ama sonuc;KUSURSUZ,doktor bey mutevaziliginden beklentiyi herzaman düşük tutuyor ama en ufak acabaniz varsa içinizde kesinlikle hiç olmazsa bir görüşmeye gidin derim...
    Ayrıca guleryuzlu hemşiresi,samimi,sıcacık insanlardan oluşan ekibiyle terapi gibi gelicek bir ortam,inanın ne zamanınız ne de paranız boşa gidecek...
    Herzaman duacinizim Coşkun BEY,çok teşekkürler..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba yapılan işlem iz bırakıyormu ? Görmek isterdim açıkçası .Burdan resim paylaşabilirmisiniz ? Tavsiyeye ek olarak resim paylaşmanız daha ikna edici olur diye düşünüyorum.

Slimlipo yaptırdım Slimlipo yaptıranların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Slimlipo yaptıranlar

Slimlipo yaptıranlar

Selam kızlar Slimlipo yaptırmak istiyorum da sormak istiyorum. Siz yaptırdınız mı hangi bölgelerinize, iyileşme sürece, ne kadara yaptırdınız ve en önemlisi de memnun kaldınız mı bende yaptırmayı düşünüyorum. Dr Coşkun levent taşçı diye bir isim var aklımda ama yine bilgiye ihtiyacım var teşekkür ediyorum.
  2. Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Selam canlarım. Ben bugün itibari ile birinci aşılama yaptırıyorum. Yumurtaları uyaran ilaçta kullanıyorum. Haftaya da cuma gibi doktorum kontrol edecek bu iş acayip hoş ama ben bu hususta yardımcı olur musunuz ?
  3. Slimlipo Hakkında Bilgiler

Slimlipo Hakkında Bilgiler

slimlipo nedir nasıl uygulanır avantajları dezavantajları uygulanışı fiyatları ile ilgili bilgiler burada melekler Gün geçmiyor ki kadınlar güzellik uğruna türlü türlü yolları denemsinler melekler:) Özellikle şikayet edilen konuların başında fazla yağlar geliyor tabi.Bunun için en sık kullanılan yöntem liposuction (yağ aldırma) yöntemi biliyorsunuz.Şimdi bahsedeceğimiz yöntemse liposuctiondan...
  4. kavitasyon yaptıranların yorumları

kavitasyon yaptıranların yorumları

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum
  5. tüp bebek yaptıranların yorumları

tüp bebek yaptıranların yorumları

5 senelik evliyim bebeğimiz doğal yollardan ne yazıkki olmuyor artık tüp bebek yaptırarak anne olma şansını elde etmek istiyorum aranızda tüp bebek yaptıran varmı maliyeti ne kadar tüp bebek aşamaları tedavi süreci gibi bilgileri paylaşırsa sevinirim ha bu arada tüp bebek yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor bunların hepsini bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş