gebe
  1. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Slm Günlük

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında gülsen tarafından paylaşıldı.

Aman bugün yüreğimi efkar bastı ,dokunsalar ağlayacağım sanki nereden geldin aklıma güya hayatıma yeniden yön verecektim,çivi çiviyi söker deyip yeni bir acıya kucak açmıştım oysa ,neden ben birşeyleri başaramıyorum benim canımı yaktın ya sende yanasın hergünün azap olsun dokunduğun hergül diken olup bağrını yaksın seni benim kadar seven bulamazsın birgün sende anlarsın ama işişten geçmiş olacak seni seven bu kişi son noktayı bir başkasına evet diyerek koyacak.Kararımı verdim dönüşüm olmayacak ne yazık ki kalbim hala senin için çarpıyor olacak bu bana yakışmıyacak ama olsun acım ancak böyle hafifleyecek ve bendeki sen ancak böyle öleceksin seni öldüremiyorsam kendimi öldürürüm bende işte böyle .Senden böyle kurtulacağım lanet olsun seni tanıdığım ve sevdiğim güne .

2. nupiş

nupiş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm melekler ben diyarbakırdan herkese iyi forumlar

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ooooo gülsen pek dertlisin sen yaaa

Slm Günlük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm   :)

slm :)

slm... ben hülya istanbulda yaşıyorum 21 yaşındayım.. okulum bitti ve işsizler kervanına katıldım.. :) :dancing:
  2. slm!!!!!!

slm!!!!!!

mrhaba arkadaşlar !!! bn taze mlk !!!!! bu site harikaaaa!!!!!!!!!! :DDDD:işyeri: ev okl falan drkn dinlenme yerni sonnda bldm!!!! kuruculara teşekkürler !!!!!!!!!!!! :DDDDD
  3. slm :)

slm :)

selamlar ben arzu foruma yeni katıldım inş ii anlaşırız :D
  4. sLm..

sLm..

Merhaba herkese; Ben damLa KocaeLi'den yazmaktayım 20 yaşındayım. Burayı tesadüfen buldum hoşuma gitti, öyLe işte. .:):) :slm::şerefe:
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş