gebe
  1. 39esmer

39esmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Slm

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında 39esmer tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar hepimizin hakklnda allah haylrllslnl versin.ben 7ylllk evliyim hic cocugum olmadl tedavi gordum.yumurtallklarlm catlamadl dedi catlatma ignesi vuruldugum halde simdi ayln 10nunda aslama oldum okadar agrlm yoktu simdi asllamadln 9,ve10gunde bel agrlsl oldu adet olcakmlslm gibi suan cok tedirginim

2. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Tedirgin olma canim sakin olmaya çalış nasip olur insalah

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,aşılama sonrası bu tür yakınmaların olması olağan bir durum .Tedirgin olmayın.Size önerilen tarihte test yapın.

4. 39esmer

39esmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hastalandlm ve bugun saat12.30da rahim filmi cekilcek sonro tekrardan aslLama yapllcak allah hepimizin yardlmclsl olsun.

Kendimleyim ve asiye sarı bunu beğendi.
Slm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm   :)

slm :)

slm... ben hülya istanbulda yaşıyorum 21 yaşındayım.. okulum bitti ve işsizler kervanına katıldım.. :) :dancing:
  2. slm!!!!!!

slm!!!!!!

mrhaba arkadaşlar !!! bn taze mlk !!!!! bu site harikaaaa!!!!!!!!!! :DDDD:işyeri: ev okl falan drkn dinlenme yerni sonnda bldm!!!! kuruculara teşekkürler !!!!!!!!!!!! :DDDDD
  3. slm :)

slm :)

selamlar ben arzu foruma yeni katıldım inş ii anlaşırız :D
  4. sLm..

sLm..

Merhaba herkese; Ben damLa KocaeLi'den yazmaktayım 20 yaşındayım. Burayı tesadüfen buldum hoşuma gitti, öyLe işte. .:):) :slm::şerefe:
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş