gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Şöför Yazıları Mesajları Kısa Şöför Mesajları

SEvgili melekler, az önce paylaştığımız zehir sözler konusunun ardından şimdi ki konumuzda da şoförlerin araçlarının arkasına yazdırdıkları şoför mesajları ile karşınızdayız. Bu konuyu açarken yüzüme bir tebessüm yayıldı, paylaşmadan edemedim, eğer ,izlemediyseniz Şener Şen ve İlyas Salman'ın Çiçek Abbas filmini izleyin derim .. :)

Sevip Aşk Acısı Çekeceğine Şöför Ol Yol Acısı Çek...

Bende Seni Sollardımda Çocuklarım var..

Ben yollarda Azrailim uzak Dur Seni Mafhederim...

Şöförün iLaci Müslüm ferdi Hakan ver Ayarı...

Bu Alemde Şöförüm De yollar Senin Olsun...

Her Şöförün Bir Araba Kullanma tarzı Vardır...

Şöförün Derdinden Kullandığı Araç Anlar..

Yolların hakimiyim Senin tek rakibinim...

Biz Sakız Olmuş kelimelerle Çıkmadık Yola Bizimkiler Orjinal Sözler Bunu Anla...

Şöförüz Müslümcüyüz Severiz Ferdiye Geçeriz gecekeri hakani Dinleriz..

Yollar kadar Sevgimde uzun ama sevgim kadar yollar uzun değil Sevdiğim...

Geceleri Aya bakarım Sana El Sallarım...

Dağlarda yaparım Mola yakarım Bir Cigara...

Hadi Evlat yandan Yavaş Git Alırım tamponunu...

Hızlı Olmak Can Almaktır...

Traş yapma bana Yolda Sinek Kaydı Olursun otobanda

Şöförün derdi yolları gerdi...

Biz Şöförüz Popcu Değiliz Biz Şöförüz reklam Değiliz!

Yollarda uykusuzum hayalinle Mutluyum...

Şöförüm Suçum Seni Sevmek...

Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

Kızlar Kamyon Şoförü Olursa Kamyon Arkası Yazıları Nasıl olur ?

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe --- Torpidonda aseton yoksa güzelim Mühim değil ben mazotlada silerim --- Nazar etme ne olur evlen seninde olur --- Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  2. Uyanik ŞofÖr

Uyanik ŞofÖr

Adam trafikte 'alçaktan uçarak' giderken polise yakalanır... kenara çeker arabadan iner: - Buyrun Memur Bey! - Beyefendi aşırı hız yaptığınız için sizi durdurmak zorundayım, ehliyetiniz lütfen? - Ehliyetim yok, son yaptığım kazada ehliyetime el koydular Memur Bey. - Peki aracınızın ruhsatını görebilir miyim? - Araba benim diil Memur Bey çaldım ben bu arabayı. - Anlamadım nasıl yani, siz...
  3. Şoför

Şoför

Sokaklarda sefâlet kol geziyordu. Kim kime yardım edecek, destek olacaktı? İşsizlik yaygındı. Çevresi de perişandı. Bir yanı yıkılmaya yüz tutmuş evceğizinin camından yola doğru ümitsizce bakarken bir taksinin kapının önünde durduğunu, içinden de bir yolcunun indiğini gördü. Demek ki taksi şoföründe az çok para olacaktı. Çünkü müşteri indirmişti. Bütün cesaretini ve ümidini toplayarak...
  4. EİNSTAİN ve ŞOFÖRÜ

EİNSTAİN ve ŞOFÖRÜ

Einstein bir çok yerde konferanslar vermişti. Bu konferanslara özel şoförün kullandığı bir otoyla gidiyordu. O konferans verirken şoför de dinleyiciler arasında oturarak onu dinlerdi. Bir gün yine bir yere konferansa gidiyorlardı. Bir aralık şoför, '-Dr Einstein,' dedi, sizi o kadar uzun zamandır defalarca dinledim ki artık yapacağınız konuşmayı kelimesi kelimesine biliyorum.' Yaşlı adam pası...
  5. Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları 1-Bi basmışım üç saatte Ankara’ ya indim. 2-Araba altımdan kaçıyo yani öyle bi şey işte. 3-Rampada kırdığım gibi direksiyonu önüne, afalladı gariban. 4-İstesem kimse beni geçemez. 5-Zaten hurdaydı bizim kamyon bir de baktım direksiyon elimde kalmasın mı? Hemen torpidodan aldım penseyi taktım simidi yerine. Bu arada kamyon gidiyo ha. 6-Nasıl uyduysam gözümü bi açtım...

Sayfayı Paylaş