gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar soğan kürünü denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım cevaplarsanız çok sevinirim.soğan kürünün hemen bitiminde hemen incir kürüne başlasam sakıncası olurmu?

SadmiN bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlaaar yokmu hiç soğan kürü kullanan :(

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya ben üye değilim ancakg örebildim yazdıklarınızı. Ben soğan kürü kullanarak hamile kaldım diyebilirim.

Öyle her türlü ilacı kullanıp bir şekilde kalamamıştım. Birgün ibrahim saraçoğlunun soğan küründen bahsettiğini duydum tv de açtım sesini ve dediklerini aynen uyguladım ben toplamda 2 ay kullandıktan sonra hamile kaldım.

Allah isteyen cümle kuluna nasip etsin. Bu arada bende çikolata kisti vardı 2 şer santim büyüklüğünde 4 tane, neyse doktora bir kaç ay sonra gittiğimde doktor da inanamadı kist mis kalmamıştı :) Ne varsa bitkilerde var canım bence kullanın.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bence incir kürüne başlamanızda bir sakınca yok. Nihayetinde hiç biri ilaç değil tamamen bitkisel. Kullanıp bizede sonuçları yazarsanız seviniriz.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Dediğiniz kürü teyzemin kızıda kullanmıştı ve faydasını gördüm diyordu.Bir arar sorarım ben sizin için :)

Ahugozlu bunu beğendi.
  6. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    Yazmam mı hemde hemen valla dualarımda bile buradaki bebek isteyen arkadaşlar var.Yalnız soğan kürünü adet bitiminden 7 gün sonra içmeye başlayın yazmışlar ama yumurtlama gününe geliyor nerdeyse ben adetin 3. günündeyim şuan hemen etkisi olsun istiyorum hamile kalmaya acaba bugün başlasam bir zararı olur mu?

7. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    Yazmam mı hemde hemen valla dualarımda bile buradaki bebek isteyen arkadaşlar var.Yalnız soğan kürünü adet bitiminden 7 gün sonra içmeye başlayın yazmışlar ama yumurtlama gününe geliyor nerdeyse ben adetin 3. günündeyim şuan hemen etkisi olsun istiyorum hamile kalmaya acaba bugün başlasam bir zararı olur mu?

8. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    çok sevinirim çok teşekkür ederim:)

Ahugozlu bunu beğendi.
  9. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    çok sevinirim çok teşekkür ederim:)

10. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    esgii soğan suyu kürüyle gebe kalan bir çok kişi var birde bunun yanında şu linke göz atmanı isterım sana belkı bir faydası olur...birde şu var gebe kalmayı kolaylastıran hayıt tohumu var bunu tavsiye ederim bol miktarda kadınlık hormonu içeriyor bu bitki..gebeliği kolaylastırıo..sitenın linkini verıyorum konuyu ben acmıstım ..
    http://www.meleklermekani.com/gebel...emekte-fayda-var-arkadaslar-yardimci-kur.html

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Mayıs 2012
  11. bebekgappdtg18

bebekgappdtg18 Forum Okuru

soğan küru gerçekten ise yarıyor bende 3. bebeğime öyle hamile kaldım hemde pko vard

Bende kullandım ve hamile kaldım hemde çabuk 3. Hamileliğim di fakat düştü bu arada 3. Düşügüm kromozom testi yapılacak yarın onu bekliyoruz bu durumda olupta çocuk sahibi olan varsa yazın lütfen birde sübyan yeli var diyorlar bu konuda da yardımcı olursaniz sevinirim lütfen

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yagmur

ben de hamile kalmak istiorum rahim filmi çekildim ama tüplerim ikiside kapalı çıktı sogan suyu içmemi önerdiler acaba açılırmı sürekli içsem arkadaşlar lütfen yazın

13. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    canım tüplerin tıkalıysa direk tüp bebek yapılır aşılama da fayda etmez sana ben aşılama oldm tüplerm açıktı ama tutmadı soğan kürünü de içmende bi sakınca yok

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

soğan kürü

soğan suyu ile hamile kalan arkadaşlar lütfen tam olarak ne zaman içmeye başladığınızı yazar mısınız lütfen? her yerde farklı yazıyor en doğrusunu uygulayıp hamile kalan arkadaşlar bilir...rica ediyorum hemen cevap alabilirsem sevinirim adetimin son günündeyim başlayacağımda...şimdiden çok teşekkürler yardımlarınız için....

zeynepahmet bunu beğendi.
  15. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Bende kullanyorm dun bitti bakalim snuc ne olcak bundan snra incr yapmak istyorm asilama oncesi

soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. soğan suyuyla hamile kalanlar

soğan suyuyla hamile kalanlar

merhaba hanımlar soğan suyu içip hamile kalanları duydum acaba bu doğrumu aranızda bu yöntemle hamile kalan varmı gerçekten soğan suyu içmekle hamile kalınırmı acaba çok merak ediyorum birde bu yöntemle hamile kalanlara sorum soğan suyunu nasıl içtiniz ub konuda da yardımcı olursanız sevinirim
  3. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE...
  4. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...
  5. soğan kürü kullananlar

soğan kürü kullananlar

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...

Sayfayı Paylaş