gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

SoğanKürü İle Zayıflama

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kilo sorunu olanlar için Ahmet Maranki'nin soğanlı zayıflama kürünü sunuyoruz kızlar...Denemenizde fayda var diyorum ve soğan kürünün detaylarına geçiyorum :tik:

Soğanımızı kabuğuyla ve kökleriyle yıkayıp sirkeli suda belli bir süre bekletiyoruz. Daha sonra ortalama 1 bardak suda 3 taşım kaynatıyoruz. Fakat bu işlemlerde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

—Soğanın kabuğunu soymayın ve püsküllerini kesmeyin

Tadını hoş bulmayanlar içine limon sıkılarak da içebilir. Soğan kürü her yaştan insan için uygundur çünkü tamamen doğal bir yöntem ve iki hafta gibi kısa bir zamanda 9 ila 10 kilo vermek mümkündür .vücudumuz için çok faydalı bir besindir.

2. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Deneyen olursa söylesinn denemek istiyorum

SoğanKürü İle Zayıflama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide kelepçesi ile zayıflama

Mide kelepçesi ile zayıflama

mide kelepçesinden ölenler mideye kelepçe taktırmak mide balonu taktıranlar mideye kelepçe taktırmak video kelepçesi taktıran ünlüler Son zamanlarda medyadanda duymuşsunuzdur midesine kelepçe taktırıp sonradan ölen genç hakkındaki haberleri.Nedir bu mideye kelepçe taktırma olayı?Yine hatırlarsınız yakından tanıdığınız bazı ünlülerde bu yola başvurup kilo veren hatta bazıları hayatlarını...
  2. Kiraz sapı ile zayıflama

Kiraz sapı ile zayıflama

kiraz sapı ile zayıflama kiraz sapi ile zayiflama çöpü zayıflama sapı zayıfladım kullanımı Kiraz sapı ile kilo vermeniz için sizlere kiraz sapı kullanımı bilgilerini ve malzemelerini veriyorum GEREKLİ MALZEMELER: * 1 çay bardağı kiraz sapı * 6 su bardağı su HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kiraz saplarını suyun içinde 12 saat bekletin. 15 dak kaynattıktan sonra 30 dak soğutun ve süzün. Günde...
  3. Kavitasyon ile zayıflama

Kavitasyon ile zayıflama

kavitasyon ile zayıflama hamilelikte kavitasyon hamilelik ile zayıflayan ünlüler kavitasyonla zayıflayan ünlüler Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür. Mezuradaki...
  4. Seylan Diyeti ile zayıflama

Seylan Diyeti ile zayıflama

özge borak diyeti seylan diyeti özge borak nasıl zayıfladı Evet melekleriiiim.. seylan diyeti nedir, nasıl yapılır diye soranlara bilgiler sunmak için konuya açmaya karar verdim. Zaten kışın aldığımız kilolar görünüyor. E yarın mayo bikini gibi bizi seksi gösterecek şeyleri giymeye başladığımızda bu kilolardan kurtulmak gerekiyor. Özge Borak var Hani şu aralar Ata Demirer'le birlikte....
  5. Nefes teknikleri ile zayıflama

Nefes teknikleri ile zayıflama

Haydi spora yogaya meditayona fixed olmaya :) http://www.youtube.com/watch?v=6ew4sHvioWM

Sayfayı Paylaş