gebe
  1. elifnaz

elifnaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şok fiyata fergıe edp

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında elifnaz tarafından paylaşıldı.

katalog fiyatı 56 tl bende 30 tl yanında losyonuda hediye karınız tam 40 tl

satıldı

Son düzenleme: 23 Aralık 2010
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    avonda görmüstüm

şok fiyata fergıe edp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uygun fiyata UMTS'li cep

Uygun fiyata UMTS'li cep

UMTS'li telefonlar pahalıdır ön yargısı bu telefon ile tarihe karışacak gibi görünüyor: Nokia 3120 classic ile yeni dönem. Nokia, 3120 classic modelini tanıttı. Telefon son derece sade gözükmekle beraber birçok özellik sunuyor. Bunların arasında video özellikli 2 megapiksel kamera, müzik çalar, 4 GB'a kadar genişletilebilir hafıza ve 5.1 cm.'lik ekran var. Sörf yapmak için UMTS de hazır...
  2. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  3. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
  4. soft musk edp

soft musk edp

sadece 20 tl yanında banyo köpüğü hediye
  5. Elie Saab EDP Bayan Parfüm

Elie Saab EDP Bayan Parfüm

elie saab le parfüm edp bayan parfüm,elie saab bayan parfüm,elie saab bayan parfüm fiyatı,elie saab bayan parfüm hakkında Çiçeksi güneş kokan ve odunsu teması ile ışıltılı kadınsılığın büyüleyiciliğini ve parlaklığını kutlayan parfüm, ışığa bir övgü niteliğinde. Çiçek özleri ve odunsu kokular arasındaki daimi, etkileşim, kokuya büyüleyici tınısını veriyor. Daha ilk notalardan karşımıza...

Sayfayı Paylaş