gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Son Gidişin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bu son gidişinmiydi,anlayamadım sevgili..Göremeyeceğimi sandığım zamanlarda birden karşıma çıkıyor,içimde yeni yangınlar bırakarak geri dönüyorsun.Kimlerin yanına dönüyorsun da uzun sürüyor sessizliklerin?Gülmeyi unuttuğun zamanlar kimleri çağırıyosun yanına?Hüzünlerini kovan benim gibi yürekli biri varmı yani?hani bir anda gelipte o puslu havayı dağıtan,seni içmeden sarhoş edenve güldüren,hüzünlerini bulamayacağın yerlere saklayan biri..Sen dayanamazsın yanlızlığa.Dokunmak ve karışmak istersin.Yanlızlık sana acılarını hatırlatır BENİM tenimde ve yüreğimde acımadan bıraktığın acıları hatırlatır.Yanlızlık sana arkanda bıraktığın dokunmaya korktuğun özlemleri hatırlatır.Yanlız kalmak sana göre deil sevgili sen yanlızlığında kendinle karşılaşır ve ürkersin yüreğinin saatlerce sana karşıt konuşmalarından.Umuduma çılgınlığıma ve kadınlığımın senin yanında güzelleştiğine inanırken,yokluğunu mutlu edemeyeceğime inandın ve GİTTİN..Sana karışıp,yüreğine akmama izin verip,beni göklere çıkartırken;bianda yere indirdin,ayrılığı sıkıştırdın parmaklarımın arasına ve GİTTİN.. Ne kadar değerli ve farklı olduğumu anlatmakta zorluk çeken sen;yanlızlığımın en ıssız en karanlık ve en savunmasız zamanlarında dinlemedin GİTTİN..Artık biliyorum bu senin son gidişindi sevgili ve benim son bekleyişim ve son vazgeçişim sevdandan..Artık gelsende ne işe yararki??Ben;sana olan kırgınlığımı,yokluğunu,özlemimi,umutsuzluğunu sevmeye başladım.Ben senin giderken unuttuğun ve zaman zaman öksüzlüğüne ağlayan sevdanı sevmeye başladım.ŞİMDİ HANGİ TENDE ÜŞÜYORSUN DA TİTREDİĞİNİ HİSSEDİYORUM KİLOMETRELER ÖTESİNDEN?Artık gelsende ne işe yararki?parçaladığın sevgimi toparlayabilecekve çiçekler toplayıp yollarıma serebilecek kadar güçlü deilsin sen.Sen ben deilsin.Hiç olmadın ve olmazsın.Bu yüzden bu senin son gidişin olsun sevgili,ayrılığın hakkını ver.BÖYLE BİR SEVGİYİ TERK EDECEK KADAR YÜREKLİ OLDUN,BENİ UNUTACAKTA KORKUSUZ OL.Özleme,yolunu yolumdan geçirme çünkü bunu SEN İSTEDİN..Bu senin sen gidişin olsun sevgili,bıraktığın son acı olsun.Ve BEN SENİN YAŞAYAMADIĞIN SON SEVDA OLAYIM....

Son Gidişin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son nefesimdir gidişin.

Son nefesimdir gidişin.

BELIM BUKUYOR BOYLE AYRILIK. VERDIGIN ACILAR HASRET TANIDIK. GORMEDIM KI BIR GUN SENDEN YAKINLIK. DONMESENDE GERI FARKETMEZ ARTIK... HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM. SILINIR DIYORLAR EN ACI IZLER, BITERMIS KISLARIM GELIRMIS YAZLAR, BILMEZLER SU GONLUM DERINDEN SIZLER,...
  2. Özgür-SON GİDİŞİM-akor

Özgür-SON GİDİŞİM-akor

son gidişim buralardan özgür son gidişim Aranağme Dm / Am/ Gm/ Em b5 /Am SON BUDEFA SON AŞK BANA YALAN Dm Am Bb Am SUS NE OLUR SUS NEDİR HATA OLAN F Am Bb Am YİNEMİ BİTTİ AŞK OLMAYACAK Dm Am Dm Am DİNMEYEN GÖZ YAŞIM İNAN SON KEZ AKACAK Dm Am Emb5 Am SON GİDİŞİM BURALARDAN Dm Am SON KAÇIŞIM HAKSIZLIKTAN Dm Am YALAN DOLAN SEVDALARDAN C Gm KORKUYORUM ALIŞMAKTAN Bb Am Özgür-AŞK...
  3. 2012 Umre gidiş ve son kayıt tarihleri

2012 Umre gidiş ve son kayıt tarihleri

Önümüzdeki yıl babamı umreye göndereceğiz, 2012 umre gidiş tarihleri ve umre ziyareti tarihlerinin son kayıt zamanları ne zaman kayıt tarihleri ile ilgili bilgi verir misiniz bana sağolun hayırlı ramazanlar arkadaşlar.
  4. 2012 umre gidiş ve son kayıt

2012 umre gidiş ve son kayıt

umre, nedir, ne zaman gidilir, 2012 umre tarihleri, son kayıt ne zaman, fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler henüz 2012 yılı umre tarihleri açıklanmadı açıklanır açıklanmaz bu başlık altından sizleri bilgilendireceğiz konu takibi için BURAYA tıklayabilirsizin ayrıca sizlere fikir olması amacıyla 2011 umre fiyatlarını veriyoruz Otel-1 Tip-A programını...

Sayfayı Paylaş