gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sonbaharın en hüzünlü resimleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hüzünlü resimler hüzünlü sonbahar resimleri melek resimleri sonbahar resmi sitesi manzaralar sonbahar hüznün baharı...ve siz meleklerime eşsiz sarı sonbahar resimleri buyrun:) kıymetimi bilin :D:D

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sonbaharın en hüzünlü resimleri
    çok güzel bu kareler ya saol adminim kıymetini biliyoruz zaten:D

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sonbaharın en hüzünlü resimleri

Teşekkürler ***** prensesim..Çok güzel resimler,bayılırım sonbahara..

sonbaharın en hüzünlü resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hüzünlü bir sonbahar akşamıydı...

hüzünlü bir sonbahar akşamıydı...

hüzünlü bir sonbahar akşamıydı... herşeyden elimi eteğimi çektiğim o gece odamın penceresinden dışarıyı seyrederken, yaşadığım, boşa geçmiş altı yılımın muhasebesini yaparken mesaj sesiyle irkildim... uzun zamandır çalmıyordu telefonum bakmak bile istememiştim... zoraki elim telefona gitti... "1 yeni mesaj" "merhaba mutsuz şirin nasılsın" aslında nasıl olduğumu mesajın...
  2. En hüzünlü Ayrilik Msjlari

En hüzünlü Ayrilik Msjlari

Ayrilik Msjlari ayrılık msj ları özlem tv tarot EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM... BELIM BUKUYOR BOYLE AYRILIK. VERDIGIN ACILAR HASRET TANIDIK. GORMEDIM KI BIR GUN SENDEN YAKINLIK. DONMESENDE GERI FARKETMEZ ARTIK... TUTULMUSUM BIR ESMERIN YAKICI GOZLERINE NEDEN SONRA ANLADIM BUTUN BUNLAR HEP HAYALMIS TAS...
  3. hüzünlü resimler

hüzünlü resimler

hüzünlü aşk resimleri hüzünlüresimler hüzünlü resimler erkek resimleri huzunlu resimler
  4. hüzünlü kız resimleri

hüzünlü kız resimleri

hüzünlü kız resimleri kız resimleri hüzünlü resmi melek Hüzün alıp götürür bizi uzaklara taa uzaklara.Yüzümüzü aynalarda tanınmaz hale getirir,kendimizi yitiririz...Amam bir gerçektir ki hüzün en çok kadınlara yakışır.Bunu apaçık bu resimlerde görebilirsiniz...Resimlerde kendinizden de bir parça bulacaksınız....
  5. En Güzel Sonbahar Resimleri

En Güzel Sonbahar Resimleri

en güzel sonbahar resimleri Kış mevsimini sevdiğimdenmidir bilmem sonbahar aylarınıda ayrı bir severim belkide kışın müjdecisi olarak algılamışımdır o mevsimi:) Bana böylesi keyif veren sonbahar ayları birçok kişi için keyifli olmayabilir.Düşen sarı yapraklar,çıplak kalan ağaçlar ve dallar sonucunda birde havanın etkisi birleştiğinde eminim birçok kişi karamsar ve duygusal bir havaya...

Sayfayı Paylaş