gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Soruların Komik Ve Süper Cevapları

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Çılgın felsefe hocası 100 puanlık tek soruyu yanındaki sandalyeyi göstererek sorar: - Bana bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayın! 100 puan alan tek kişinin cevabı ise sadece şudur:
    - Hangi sandalye

İLKOKUL 3. SINIF

Soru: Ormanların faydalarını sayınız.
    Cevap: Ormanların faydaları saymakla bitmez.
    Sonuç: Tam not

NE BİLİRSİN?

SEVİYE: Üniversite
    DERS: Eğitim Felsefesi
    SINAV: Bütünleme
    Sınav şu sorudan ibarettir:
    - Bildiğiniz iki soruyu yazıp cevaplayınız.

Yalnız bir sorun vardır derse hiç devam etmemiş öğrenci dersin içeriğini hiç bilmemektedir. Dolayısıyla kendine sorabileceği iki adet soru da bulamamaktadır. Beyninin derinliklerinden, dönemin ilk dersine girdiğini hatırlar. Bu derste duyduğu cümleden de yeterli doneyi almıştır.

SORU 1: İlk Milli Eğitim Bakanımız kimdir?
    CEVAP: Hasan Ali Yücel

SORU 2: Hasan Ali Yücel kimdir?
    CEVAP: İlk Milli Eğitim Bakanımız'dır.

BEST OF

Soru: Ahmet Haşim'in en ünlü eserlerinin toplandığı eserin adı nedir
    Cevap: Best of Ahmet Haşim

EFSANE OLMANIN YOLU

SORU: deprem sırasında ortaya çıkan enerjiye ______ ______ denir."

Doğru cevap depremin magnitüdü'dür, fakat zeki bir arkadaşımız: "Helal olsun" yanıtıyla okulda efsane olmayı başarmıştır.

ÇOK ETKİLİ OLDU

Aşagıdaki konulara kısa ve etkili bir şekilde değinen bir yazı yazın.

1. din
    2. c**nsellik
    3. gizem

CEVAP: Allahım! Hamileyim. Acaba kimden?"

kaynak:devtürkler

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Soruların Komik Ve Süper Cevapları
    1. din
    2. c**nsellik
    3. gizem

CEVAP: Allahım! Hamileyim. Acaba kimden?"

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Soruların Komik Ve Süper Cevapları

SEVİYE: Üniversite
    DERS: Eğitim Felsefesi
    SINAV: Bütünleme
    Sınav şu sorudan ibarettir:
    - Bildiğiniz iki soruyu yazıp cevaplayınız.

Yalnız bir sorun vardır derse hiç devam etmemiş öğrenci dersin içeriğini hiç bilmemektedir. Dolayısıyla kendine sorabileceği iki adet soru da bulamamaktadır. Beyninin derinliklerinden, dönemin ilk dersine girdiğini hatırlar. Bu derste duyduğu cümleden de yeterli doneyi almıştır.
    Buna bayıldım :)

Soruların Komik Ve Süper Cevapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru Ve Cevaplarla TeyemmÜm

Soru Ve Cevaplarla TeyemmÜm

Soru: Teyemmüm Nedir? Cevap: Su bulunmadığı veya bulunup da özür sebebiyle kullanmak mümkün olmadığı hâllerde, temiz bir toprak veya taş, kum, ker*** gibi toprak cinsinden bir şey ile abdestsizliği veya cünüplüğü gidermek için, elleri toprağa sürüp yüzü ve kolları mesh etmektir. Teyemmümün fazları Soru: Teyemmümün farzı nelerdir? Cevap: Teyemmümün farzı üçtür: 1- Cünüplükten veya...
  2. muhteşem soru ve cevaplar...

muhteşem soru ve cevaplar...

orta iki ingilizce sınavı. soru:what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem. soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız. cevap:akıllı ol, canımı ye... soru: kazım karabekir kimdir? cevap: kazım karabekir askerdir. mustafa paşanın en yakın arkadaşıdır.londros , mondros ve sivas...
  3. soru ve cevaplarla hamilelik!

soru ve cevaplarla hamilelik!

- Q: 35'ten sonra cocuk yapmak dogru mudur? - A: Hayir, 35 tane yeterli gorunuyor - Q: Bebegin cinsiyetini ogrenmek icin en guvenilir yontem nedir? - A: Dogurmak. - Q: Doktorum bana dogum yaparken hissedecegim seyin aci degil sadece normal bir baski olacagini soyledi, bu dogru mu? - A: Tabii, bakiniz meteoroloji uzmanlari da kasirgayi normal bir doga olayi olarak tanimlar. - Q: Bebegimiz...
  4. Soru ve Cevaplarla Dinimiz

Soru ve Cevaplarla Dinimiz

Dinimiz Kıldan İnce Kılıçtan Keskindir Dinimiz Hakkında Ne Kadar Bilgiliyiz Neleri Biliyor Neleri Bilmiyoruz Bu Sorularla Kendinizi Test Edebilirsiniz Arkadaşlarım :tik: Soru 1 : Allah (c.c.)’ın emir ve yasaklarını insanlara haber veren, kendisine yeni bir kitap ve yeni bir şeriat gönderilmeyip de kendinden önceki peygamberlerin kitabı ve şeriatı ile amel eden Peygamberlere ne ad verilir?...
  5. Soru Ve Cevaplarla Fitre

Soru Ve Cevaplarla Fitre

fitre, fitre vermenin önemi, fitre kimlere verilir, ne kadar verilmelidir, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Soru ve cevaplarla Fitre vermenin önemini sizlerle paylaşıyoruz melekler :D:D Sual: Fitrenin önemi nedir? Kimler verir, ölçüsü nedir? CEVAP İhtiyacı olan eşyadan ve borçlarından fazla olarak, zekât nisabı kadar malı, parası bulunan Müslümanın fitre vermesi...

Sayfayı Paylaş