gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Sosisli yumurta çiçekleri çok güzel!!

Konu, 'Yumurta Yemekleri' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Meleklerim size kahvaltı çiçekleriyle geldim. Özellikle anne meleklerin en büyük zorluğu çocuklarına yemek yedirmektir sanırım, kahvaltı ettirmeyi başaramıyorsanız bu tarif sizin için biçilmiş kaftan :tik: Kahvaltı sofralarına özen gösteren meleklerimiz tarifimizi pazar kahvaltılarında keyifle sunabilirsinizde :D Yumurta dolmasını severek yerken bu tarifi de çok seveceğimizi düşünüyorum :hıms: [​IMG]

Yumurtalı çiçeklerimizi ben tavuk sucuğuyla da denedim oldukça başarılı bir sonuç aldım :D Eşimi alışverişe götürmeme yardım eden sucuk çiçeklerime burdan teşekkür ediyorum hahaha

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    çok güzel kahvaltıya misafir alırsam yaparım

BeyazMelek bunu beğendi.
Sosisli yumurta çiçekleri çok güzel!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapraklardan çiçek yapımı çok basit ve güzel

Yapraklardan çiçek yapımı çok basit ve güzel

basit çiçek yapımı polardan çiçek yapımı polar polardan gül Yapraklardan çiçek yapımı çok basit ve güzel
  2. çok güzel çiçek resimleri

çok güzel çiçek resimleri

çok güzel çiçekler çok güzel çiçek resimleri facebook çiçek resimleri facebook lavinya çiceği resmi sen yolcu bu yalan dünya hancıdır... öyle bir gün var ki yürekte sancıdır... öyle bir aşk var ki yüceden yücedir... hangi yana baksan ondan eser var... sır dolu çözülmez bir bilmecedir... hayatta her şey gönlünüzce olsun.. melekler mekanının yüreği güzel kardeşlerim....
  3. Çok güzel Çiçek Profil Resimleri

Çok güzel Çiçek Profil Resimleri

Çiçek Profil Resimleri Çiçek Resimleri Kendi resminiz yerine, profilinizde çok güzel bir çiçek resmi mi kullanmak istiyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, bu sayfamızda güzelliği bizden garantili olan profil çiçek resimleri sunuyoruz :)

Sayfayı Paylaş