Sözde Nasıl Giyinilir

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

sözde giyilecek kıyafetler sözde ne giyilmeli giyilebilecek kıyafetler isteme kıyafetleri giyilecek elbise modelleri
    söz, sözde ne giyilmeli, söz kıyafetleri, söz kıyafet modelleri, sözde giyilecek elbiseler

Gelin adaylarına kız isteme ve söz törenleri için çok gösterişli kıyafetler giymek yerine daha sade kıyafetler öneriyoruz.

Etek, ceket takımı tercih edilebilir. Yine takıma uygun hafif bir makyaj geceye uygun olacaktır. Eğer kendinize çok yakıştığını düşünüyorsanız abiye de tercih edebilirsiniz. Elbiseler genellikle siyah tercih edilmesine rağmen diğer sade renklerden de seçilebilir.

Damat adayı mutlaka kendisine yakışan bir takım elbise giymelidir. Gelin adayının ailesinde iyi bir izlenim bırakmanın bir yolu da düzgün saç ve sakal tıraşı olmuş olmaktan geçer. Takım elbisenizi kol düğmeleri ve yaka mendili ile daha da güzelleştirebilirsiniz.

[​IMG] [​IMG]

EnCey ve MeLOo bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

paylasim icin tesekkürler.

ßeLeN bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye

ben kirli sakal sevorum amaa :D:D düğünde öle gezicek katliam çıkartırım :haha:

ßeLeN bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye

ilahi meloo :D:D korkulur senden hahaha ahh ahh bu bılgıler çok işime yarycak :D

ßeLeN ve MeLOo bunu beğendi.
  5. MeLOo

MeLOo Daimi Üye

ivit korksun benden :ruyam: ben almıcak mıyım arkadaş ben nası istersem öle bende giderim onla kuaföre adamı tehdit ederm :D:D

ßeLeN ve EnCey bunu beğendi.
Sözde Nasıl Giyinilir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sözde Ermeni Soykırımı....

"Tarih, yazılı tarih, sınıf mücadelelerinin tarihidir." (Marks-Engels, Komünist Manifesto.) "Emperyalist Büyük Devletler (yani bütün öteki devletleri ezen ve onları mali-sermayenin ağına düşüren, vb. devletler) arasında ya da Büyük Devletlerle ittifak halinde verilen savaş, emperyalist savaştır." (Lenin, Marksizmin Bir Karikatürü ve Emperyalist Ekonomizm, s. 36....
  2. sözde aşk bitti

aralarında aşk dedikoduları olan fakat Rezza Zarrab tarafından yalanlanan aşkın bittiği söyleniyor....... EBRU’NUN AŞKI BİTTİ ŞARKICI EBRU GÜNDEŞ’İN, AZERBAYCANLI İŞADAMI REZA ZARRAB’TAN AYRILDIĞI KONUŞULUYOR.... Sevgilisi Osman Tan Erkır’dan sessiz sedasız bir şekilde ayrılan Ebru Gündeş, geçtiğimiz aylarda Reza Zarrab’la yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.. Şimdilerde ise...
  3. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  4. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. istemede giyilebilecek kıyafetler

,
  2. sözde kıyafet