sözlenemeyen evlenemeyenler

fırtına

Yeni Üye
Üye
sözlenemeyen evlenemeyenler
evlenemeyenler
Arkadaşlar şuanki ruh halim ile yaşadığım durumdan yola çıkarak böyle bi fan club açmak isterdim......

Görüştüğüm biri var herkes biliyor ve bana sözlü gözüyle bakıyor yakın zamandada sözleneceğiz diye düşünüyorduk fakat babam sağolsun beni üzüyor :uhu: işimi yokuşa sürüyor yok neymiş kendimi toparlayım oratlıkta hastalık varmış millet hastaymış :seker:

bahanelere bakarmısın sözlenmekte ne var abartıyor işte baba değilmi hepsi böyle kız evladı olmak ne zor ya :cry:
üzgünüm moralim bozuk :grev:

Cevap: sözlenemeyen evlenemeyenler

Canim cok sekersin ya :) Actigin clübe bak :)

Ilk önce senin adina gercekten üzüldüm... ama diger yandanda derimki, bukadar israr/acele etme canim. her iste vardir elbet bir hayir.

Babana gelince, eee cnm kiz evi naz evi, kolay degil baba olmak. Babalarin kizlara bakis acisi cok farklidir COK düskünlerdir. Birde evin en kücügümüssün... Babanin kapisinda kaldigin her gn icin sükür et canim. Baba kapisi gibi asla yok.

Baban sana olmaz vermemde diyebilirdi ): Bu ihtimal daha kötü. Tmm biraz isi yokusa sürüo, olsun canim yapsin. Birakta sana biraz daha doysun :)

Alin yazinda o kisi varsa ( INSALLAH ) zaten olur bu is tatlim.

Kendini niye hala olmadi, artik olsun..vs gibi sorulara maruz birakma. Oldugunda EN KISA ZAMANDA acaba nasil olur diyerek hazirla. Niye hala olmadi diye degil canim :)

Bu hem senin acindan daha ii, hemde hazirlikli olursun , en kisa zamanda eminim babanda der, davet edelim su misafirleri diye :)

Simdiden herseyin gönlünce olmasini temenni ediyorum canim. EN KISA ZAMANDA TAKARSIN INSALLAH YÜSÜKLERINI :)

saglicakla kal canim benim :)

Cevap: sözlenemeyen evlenemeyenler

ilk yazın beni güldürdü sonrasında ağlamaya devam ya bide şimdi şu var ekimde ablamın düğünü var sonra temmuzdada teyzemin kızı nın (teyzem tanıştırdı bizi o ayarladı)sözü olacak bizim düşüncemiz önce biz sözlenelim ki rahat hareket edelim diye düşünüyoruz ama babam başka bi havada :cry:

İnşallah istediğinle istediğin gibi yüzük takar ve sözlenirsin.. Merak etme sen istedikten sonra baban 1 olmaz der 2 olmaz der 3. de o da kabul eder.. :)

zabitanım canım bu cumartesi beni istemeye gelecekler ağlamak zırlamak iyi geldi:D:D

ama bide şu var şimdi babam suratını asacak ve hiç konuşmayacak :hhh:
neyse diyorum gelecekler nihayet Allah'ın izniyle bunuda atlatırız :ohh:

Çok sevindim canım.. Hayırlısıyla bu sen de sözlencen demek..:) Darısı başıma.. :D Ama daha çok var yol uzun.. :D :D Baban seni kıskandığı için öyle yapıyordur.. Ama alışır.. :) Elbet evlenip gitcen zaten.. :D

sağol canım Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş. darısı hayırlısı ile başına babam hem kıskanıyor hemde ablam sözlü evlenecek ya o yüzden yapıyor birazda ona hak veriyorum ama kısmet işte ne yapalım hiç aklımda yoktu ablam evlendikten sonra bende hayatıma yön vermeyi düşünüyordum :)

Geri