gebe
  1. suzisuzan

suzisuzan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sperm sayisi arttiricilar

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında suzisuzan tarafından paylaşıldı.

Kizlar esim kullandigi icin yaziyorum, quenzim hapi kullandi ve istanbul kapali carsidan bi aktardan sperm sayisi arttirici macun aldik, 3 ay boyunca kullandi, ve 19 milyon olan sperm sayisi 90 olmus, en onemlisi 0 cikan ileri hareketli sperm sayisi % 97 ye cikti, sukurler olsun diyoruz. Kullanipta yararini goren herkes allah ruzasi icin paylassinlar herkes nasiplensin. Sevgiler tum meleklere

Sperm sayisi arttiricilar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sperm Analizi

Sperm Analizi

sperm hareketsizliği sperm hareketsizliğinin tedavisi hareketsizliği tedavisi oligospermi hareketsizliğinin nedenleri Sperm analizi, tedavinin planlanmasında çok önemli değere sahiptir. Bu nedenle, iyi bir merkezde, bu işten anlayanlar tarafından yapılması gerekir. Eksik, yetersiz veya yanlış yapılan bir tahlil, yanlış tedavi planlanmasına, zaman kaybına ve tekrar tahlil istenmesi nedeniyle...
  2. Ceza Pi Sayisi

Ceza Pi Sayisi

her zaman record'da oldu mic im birak beni be kolpa bu son şarkı bu bol keseden iyi rap mi değil mega bi rap bu bak yere serer bu mike tyson bu mekanizma bu matematik al say düşmanı sorma bana düşman al say ben farklı ben pi sayısı yoksa olmaz bu denklem fazla naza dayanmaz şive sen kes kısa bana sıra geldi ben express 1000 gb adıma denk her harf adıma denk bir harf olmadı olmaz o korktukça...
  3. 11 sayisi ve ilginc tesadufler

11 sayisi ve ilginc tesadufler

11 sayisi ve ilginc tesadufler -New York City 11 harften olusur -Afganistan 11 harften olusur -Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur -George W. Bush 11 harften olusur Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler? -New york, Amerika'nin 11. eyaleti -ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di -11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu...
  4. Sperm Tahlili

Sperm Tahlili

sperm rengi sarı sperm morfoloji bozukluğu tedavisi olması gereken sayısı şekil bozukluğu tedavisi Kısırlık nedeniyle tetkiklere önce sperm tahlili (spermiyogram) yapılarak başlanılır. Çünkü hiç sperm çıkmaması ya da içinde üreme hücresi bulunmaması ya da şekil bozukluğu göstermesi gibi değişik nedenler karşısında uygulanacak tedavi yöntemleri de belirgin farklılık gösterir. Sperm tahlili...
  5. Spermin rengi ve kokusu nasıldır ?

Spermin rengi ve kokusu nasıldır ?

Meni döl suyu ,sperm erkek üreme hücresidir.Erkeklerde testilerde oluşan bu sıvı ergenlik döneminde başlar.Kuruğu vardır ve hareketlidir.Sperm sayısı ortalama 300 milyondur.Bu 300 milyondan sadece bir tanesi yumurtayı döller.Menin rengi ve kokusu vardır bu konuya değinmeden önce Sperm sayısı kaç olmalıdır , Sperm Yetmezliği ne demektir ,Sperm üretim bozuklukları nedenleri adlı konularımızı...

Sayfayı Paylaş