gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv Yayın Akışı 2 Mayıs 2014 Cuma

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

star tv yayın akışı, star tv 2 mayıs 2014, star tvde bugün ne var
    Sevgili melekler, bugün ve gece Star Tv yayın akışında neler olacak bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

star-tv.jpg

05:10 Soframız
    Tekrar

06:00 Yalancı Yarim
    Yerli Dizi - Tekrar

06:45 Bugün
    Seda Akgül her sabah saat 06.45"i gösterdiğinde geceden güne kalanlar ve yeni günün manşetleriyle evlerinize, kahvaltı sofralarınıza konuk olacak...

Hayat, Star"da Bugün"le akmaya başlayacak ve hayata dair herşey Seda Akgül"ün pozitif enerjisi ile sizlerle buluşacak... Haberler okunacak, gazeteler seyirciyle birlikte yorumlanacak... Hayatı kolaylaştıran bilgiler, gün içinde dikkat edilmesi gerekenler, sanal alemin gözdeleri, yerine göre nostaljik klipler ve konuklarıyla Seda Akgül, sabah saatlerinin alışkanlığını değiştirecek...

Seda Akgül"ün sunumuyla “Bugün” hafta içi her gün 06.45"te Star'da!

09:00 Beni Affet
    Yerli Dizi - Tekrar

10:00 Melek
    Kadın - Yeni Bölüm

12:00 En Güzel Bölüm Yeni Bölüm

Dizi dünyasından son haberlerin ekran geldiği En Güzel Bölüm, Burcu Esmersoy"un neşeli sunumuyla hafta içi her gün Star"da.

Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, reality şovların perde arkası, ekran yüzlerinin özel açıklamaları, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler Star"da "En Güzel Bölüm' de.

12:30 Aşkın Bedeli
    Yerli Dizi - Yeni Bölüm

14:30 Soframız
    Yeliz Güler her gün sofralarınıza konuk olacak...

Türkiye"nin dört bir köşesini gezip, evlere konuk olan Soframız, yeni sunucusu Yeliz Güler ile yöresel yemekleri tanımaya, tatmaya ve izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor.

Hünerli ev hanımları Soframız"da…

Yeliz Güler Türkiye"yi gezip, her gün bir başka hünerli ev hanımına konuk oluyor, birlikte yemek hazırlıyor ve lezzetli yemeklerin sırlarını öğreniyor.

15:30 Küçük Kadınlar
    Yerli Dizi - Tekrar

17:15 Beni Affet Yeni Bölüm
    Ankara"da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi başarılı tiyatroculardan oluşuyor.

Tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” hafta içi her gün 16.45"te ekranda.

19:00 Star Ana Haber

20:00 Medcezir Yeni Bölüm
    Tan"ın mesajlarının hepsinin Mira"ya Altınkoy sınırları içinde gelmesi, herkese aslında düşündükleri kadar korunaklı bir hayat yaşamadıklarını ispatlar. Yaman başta olmak üzere herkes Mira"nın geçmişte yaşadığı kabusu ikinci kez yaşamaması için gerekli önlemleri alır. Yaman Mira"yı bir an olsun yalnız bırakmasa da, Tan"ın hastaneden kaçtığının öğrenilmesiyle korkulu bir bekleyiş başlar.

Etrafındaki güvenlik çemberinden bunalan Mira"yı, Yaman Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Öte yandan da Tan"ın dışarıdaki adamını bulmak için harekete geçerler.

Tozludere"den gelen kötü haber, Yaman"ı eski mahallesine götürür. Orkun"la Yaman"ı karşı karşıya getiren olayda, Yaman kendisine karşı bilenmiş yeni bir cephe bulur.

Kadir"in evinde bulduğu ipucuyla Yaman, Tan"ın “kavuşma” planına kimsenin tahmin etmediği bir şekilde karşılık vermeye karar verir. Büyük gün geldiğinde, Tan"ın planladığı “kavuşma” sonunda gerçekleşir.

23:30 Kurt Seyit ve Şura İstanbul
    Yerli Dizi - Tekrar

01:45 Bir Erkek Bir Kadın
    Tekrar

02:40 Aşkın Bedeli
    Yerli Dizi - Tekrar

03:40 Melek
    Kadın - Tekrar

04:50 Soframız
    Tekrar

Star Tv Yayın Akışı 2 Mayıs 2014 Cuma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Show Tv Yayın AKışı 2 Mayıs 2014 Cuma

Show Tv Yayın AKışı 2 Mayıs 2014 Cuma

show tvde bugün ne var, show tv yayın akışı, show tv 2 mayıs 2014 İşe 2 mayıs 2014 cuma günü Show Tv yayın akışı bilgileri, bu sayfamızda sizlerle sevgili Melekler... Sabahın ilk saatlerinde saat 06:30'da Cennet Mahallesi'nin tekrar bölümleri ekranlarda olacak. Onu saat 08:30'da Show Dünyası takip edecek. Sabah kuşağı saat 09:15'de Pepe isimli animasyon ile devam edecek. Saat 10:00'da...
  2. Star Tv Yayın Akışı 9 Mayıs 2014 Cuma

Star Tv Yayın Akışı 9 Mayıs 2014 Cuma

star tv yayın akışı, star tvde bugün ne var, star tv 9 mayıs 2014 Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 9 Mayıs 2014 cuma günü Star Tv yayın akışı aşağıdaki gibidir.... Sabahın ilk saatlerinde saat 05:40'de yerli dizi Kadın İsterse'nin tekrarı, Seda Akgül ile Bugün programı saat 06.45 te takip edecek. Sabah kuşağı saat 09:00'da yerli dizi Beni Affet ile devam edecek....
  3. Star Tv Yayın Akışı 12 Mayıs 2014

Star Tv Yayın Akışı 12 Mayıs 2014

star tv yayın akışı, star tvde bugün ne var, star tv 12 mayıs 2014 Sevgili melekler, Star Tv 12 mayıs 2014 yayın akışı saat saat aşağıdaki gibidir.... 6:45 Bugün Haber & Aktüalite 09:00 Beni Affet Dizi 10:00 Melek Eğlence 12:00 En Güzel Bölüm Eğlence 12:30 Aşkın Bedeli Dizi 14:30 Soframız Yaşam & Hobi 15:30 Küçük Kadınlar Dizi 17:00 Beni Affet...
  4. Star Tv Yayın Akışı 27 Mayıs 2014

Star Tv Yayın Akışı 27 Mayıs 2014

star tv yayın akışı, star tvde bugün ne var, star tv 27 mayıs 2014 Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Star Tv 27 mayıs 2014 salı günü saat saat yayın akışı aşağıdaki gibidir.... Sabahın ilk saatlerinde Seda Akgül ile Bugün programı saat 06.45 te takip edecek.Sabah kuşağı saat 09:00'da yerli dizi Beni Affet ile devam edecek. Saat 10:00'da Melek isimli kadın programı...
  5. Star Tv Yayın Akışı 30 Mayıs 2014 Cuma

Star Tv Yayın Akışı 30 Mayıs 2014 Cuma

star tvde bugün ne var, star tv 30 mayıs 2014, star tv yayın akışı Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 30 mayıs 2014 tarihi itibarıyla Star Tv yayın akışı saat saat aşağıda listelenmiştir... 06:45 Bugün 06:45 - 09:00 (135 dakika) (Haber Programı) Yapay gündem yerine, halkın gündemini ekranlara taşıyan Bugün, sokaktaki insanın yaşamına ayna tutuyor. 09:00 Beni Affet 09:00 -...

Sayfayı Paylaş