gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Stor perde modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

stor perde Her ne kadar çoğu kişi stor perdeleri mutfak için düşünüp yaptırsada yinede evin her odasına kullanabileceğiniz bir model benim düşüncem Odalarınızın ve mobilyaların rengine göre uyumluluk sağlandığı zaman gayet hoş ve şık görüntüyü yakalayabilirsiniz üstelik oldukçada kullanışlı pratik bir model
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Stor perde modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 stor perde modelleri

2011 stor perde modelleri

Gerçekten de stor perde son zamanlarda moda oldu. Hem estetik ve şık görünümü hem de kullanışlı olması yönüyle stor perde modelleri çokça tercih ediliyor sizlerde evlerinizde stor perde kullanmak istiyorsunuz buyrun meleklerim ve şunuda belirtmek istedim fiyatları ise m2′si ortalama 20 – 25 TL...
  2. Cam Balkonlar İçin Stor Perde Modelleri

Cam Balkonlar İçin Stor Perde Modelleri

cam balkon perdeleri, cam balkon stor, cam balkon stor perdeleri Sevgili melekler, özellikle biz kadınlar yaşam alanlarımızı daha hoş, daha kullanışlı ve daha modern hale getirmek için uğraşıp dururuz. Bunun için evin her bir köşesi için planlarımız olur. Daha taşınmadığımız evin neresine ne koyacağımızı kafamızdan planlayıp taşınınca uygulamaz mıyız? Evlerimizin en sevdiğimiz köşelerinden...
  3. 2014 Stor Perde Modelleri

2014 Stor Perde Modelleri

Modern Stor Perde Modelleri Yeni Sezon Stor Perde Modelleri 2014 En Yeni Stor Perde Modelleri Stor perdeler normal perdelerden şık ve modern görünümlü olmalarının yanı sıra kullanışlı perdeler olarak bilinmektedir. Farklı bir perde modasını evinize ya da iş yerinize davet etmek istiyorsanız stor perde sizler için kaçırılmaz fırsatlar arasında yer alacaktır. Farklı görünümü ile sizleri...
  4. Japon Perde Zebra Stor Modelleri

Japon Perde Zebra Stor Modelleri

japon perde modelleri, perde modelleri 2014, perde modelleri 2015, stor perde modelleri, japon stor perde modelleri Bana göre bir evin dekorasyonuna en büyük şıklığı veren detayın başın da perde modelleri geliyor. Perde modelleri bulunduğu odanın mobilyalarına da şıklık katarak dekorasyonu ön plana çıkarıyor. Perde modelleri her odanın mobilyalarına ve konseptine göre farklı renk ve...
  5. Stor Perde Nasıl Silinir?

Stor Perde Nasıl Silinir?

Günümüzde gerek evlerde gerek ofis ve iş yerlerinde en çok tercih edilen perdelerden biride stor perdelerdir.Stor perdeler prartik kullanışının yanında estetik görünümüylede mekanlara farklı bir boyut kazandırıyor.Bu hem şık hem de pratik perdeler, geleneksel seçim olan tül perdelerin pabucunu dama atmış görünüyor. Stor perde kullananların en çok merak ettikleri,Stor perde nasıl...

Sayfayı Paylaş