gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

su olmadan saçı temizleyen kuru şampuan

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kuru şampuan kuru sampuan kolonya saçı beyazlatır mı saça temizleme saç temizleme hastasınız yada su olmayan bir yerdesiniz yada saçınızı yıkayamıyacağınız bir yerdesiniz üstelik saçınızda o sırada tozlandı yada kirli olduğunu o anda hissettiniz canınız sıkıldı. aaa sakın sıkılmayın bakın çantanızda kuru şampuan varmı:D:D (tamam tamam abarttım) :D:D su olmadan da saçınızı temizleyeceğiniz kuru şampuan buyrun detaylar:)

Vaktiniz yoksa, hastaysanız, o zaman kuru bir şampuan işe yarayabilir. Bunlardan çoğu toz halindedir. Bu konuda sık sık yapılan hata ise bu tozdan çok fazla kullanmaktır.
    Toz şampuandan az bir miktar saçınıza serpiştirin. Bunu ovarak saçlara ta diplere kadar yedirin. Sonra fırçalayarak tozu saçınızdan temizleyin.
    Saçlarınızı başınızdan dışarıya yukarı doğru fırçalayın. Bütün bu iş ancak 5 dakika sürer.
    Fırçanın kiri, yağı emmesi için üzerine ince bir kumaş parçası geçirmeniz doğru olur. Saça kolonya ile kuru temizleme yapabilirsiniz. Fırçanızı tülbentle sarın. Bunun üzerine kolonya dökün, saçlarınızı iyice fırçalayın. Tabi doğal bir kuru şampuan toz haline getirilmiş süsen ya da menekşe köküdür. Bu tozdan saça pek az dökülür. Sonra saç 5 Dk. kadar fırçalanır.

2. benceni

benceni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm *****. çok ilginç geldi ve mutlaka denemek istiyorum. aktardan mı alacagız süsen yada menekşe kökünü. benim yağlı saç sorunum var max 12 saat dayanıyor saçım. talk pudrası kullanıyorum bende saçıma. gerci beyaz lekesini gidermek biraz zor oluyo ama yağ içinde görünmesindense pudralamak daha iyi.cevap yazarsan sevinirim.

3. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçını yıkayamayacaklar için çok güzel bir çözüm. uzaya çıkan kişilerin yaptığı gibi:). uzayda da 0 yerçekimi olduğundan banyo yapma şansları yok ve bu tarz çözümleri vardır.

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben bidefa denedim dahada kullanmadim bu seyi sacin tozlu tozlu bi acayip olmustu :D

5. emir34

emir34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İlk kez duydum ilginç

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk kez duydum deneyen varsa yazsın melişler

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeni duydum bunu bu tarz sampuanları nereden bulabilirizkii

8. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    kullanan arkdşlar görüşlerne yer verirlerse çok iyi olur..teşekkürler paylşm için

9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    paylasim icin tskler . .

10. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç soğuk havalarda üşeniyordum banyoya girmeye o zamanlar denerim artık:=)

su olmadan saçı temizleyen kuru şampuan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azalan şampuana su eklemeyin!

Azalan şampuana su eklemeyin!

Los Angeles’ta yaşayan ünlü Türk kimyager Gamze Turgut Sauzeat, oluşturduğu ürünlerle hepimizin evine girmeyi başardı. Kozmetiklerin yaratım sürecini kek yapmaya benzeten Sauzeat, kozmetik kullanımı hakkında tüyolar veriyor. Amerika ve Türkiye’deki kozmetik felsefesi arasındaki en belirgin fark nedir? - Türkiye’de kozmetiğin ilerlemesi için pazarlamacıların halkı bilgilendirmesi lazım....
  2. Yağlı Saçlar için Özel şampuan!

Yağlı Saçlar için Özel şampuan!

yağlı saçlara özel şampuan Yağlı saçlar için internetten sipariş verebilirsiniz 15 tl fiyatı Şampuan - Yağlı Saçlar Yağlı saçlar için geliştirilmiş Suna Dumankaya Şampuan, saçınızı yumuşak bir şekilde temizler, saç derisini doğal dengesine kavuşturur. Saçınız dolgunluk ve canlılık kazanır. İçinde doğal özel bileşim içeren Suna Dumankaya Şampuan, saçın iç kısımlarına kadar etki eder ve saçı...
  3. Saç Renginize Uygun Şampuan Seçimi

Saç Renginize Uygun Şampuan Seçimi

şampuan seçimi şampuan nasıl seçilir Sık sık saç yıkamanın saçlarımıza zarar verdiğini defalarca konularımızda hatırlattık melekler. Çünkü saçımızda bulunan doğal yağ saçlarımızı korur ve besler, sağlıkla uzamasına yardımcı olur. Renk pigmentleri de bu sürece katılır. Yani saçımızın rengi, kalitesine de etkiler. Bu noktada uygun aralıklarla yıkadığımız saçımız için şampuan seçimi büyük önem...
  4. Saç uzatan şampuan

Saç uzatan şampuan

Merhaba Arkadaşlar sizlerle kullandığım şampuanımı paylaşmak istiyorum . Öncelikle benim saçlarım çok hassas kırılgan ve yanık bu yüzden uzamıyordu. Denediğim bir çok bakım kürü oldu en çok faydasını gördüğüm bu şampuan. Restorex almak için bir kozmetikciye gittim bana restorex hiç bir işe yaramıyor sana organicum diye bir sampuan var ondan öneririm dedi icinde sentetik kimyasal bir madde yok...
  5. Şampuanların içinde neler bulunur?

Şampuanların içinde neler bulunur?

Bütün şampuanlar % 80-90 oranında su ile, %2-8 oranında deterjan, köpürtücü ajanlar ve % 1 oranında koku ve koruyucu içerirler. Şampuanlar sıklıkla antistatik ve deterjan etkisi olan ajanlar içerirler. Yağlı saçlar için kullanılan şampuanlar, yağı arıtmak için ağır surfaktanlar içerirler. Surfaktanlar yağı ve sudaki kiri uzaklaştırırlar. Genelde modern şampuanların temizleme gücü oldukça...

Sayfayı Paylaş