gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Suadiye Gate

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

standart suadiye 0216 380 93 95
    Yer : Suadiye

Adres : Bağdat Cad. No: 414 Kat.4 (YKM Binası), Suadiye

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli

Park : VAR

Yeni bir oluşum içerisine giren Suadiye Gate , Anadolu yakasında kaliteli müzik ve eğlence anlayışına, haftanın her günü, yeni bir soluk getiriyor.Haftanın altı günü acık olacak Suadiye Gate sadece Pazartesi günleri kapalı olacaktır. Yeni müzik konsepti, bulunduğu yer ve mekanın sıcak ortamı siz müzik severlerin keyifle eğlenebileceği bir mekan haline dönüştürüldü. Türkiye`nin en iyi DJlerinin performans göstereceği Suadiye Gate Anadolu yakasının tek mekanı olmaya aday. Terasıyla birlikte 600 kişi kapasiteli Suadiye Gate ` da hafta içi giriş ücreti alınmayacaktır.Terası saat 11:00 dan 03:00 a kadar acık olacaktır. Clubün acık olduğu saatler ise 20:00-04:00 arası olacaktır.Müzik Direktörlüğünü Şenol Tunç`un yapacağı Suadiye Gate`nin istanbul anadolu yakasına yenibir soluk ve eğlence getireceğine eminiz. Eski Before a gelenler şaşkınlıkla karşılayacağı mükemmel yeni bir dekorla karşılaşacaklar. Terasıyla yaza merhaba diyecek Suadiye Gate Bağdat caddesinin tam ortasında olması ve cok secici bir kapı güvenliği ile içerideki kitleyi her zaman en üst kalitede tutmaya calışacaktır. Suadiye Gate,e Lazer Robot sistemleri eklenerek mekan cok hoş ve sıcak bir ortama dönüştürülmüştür.

Suadiye Gate konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi nerede

Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi nerede

Merhaba arkadaşlar benim Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezine gitmem lazım ama nasıl gideceğimi bilmiyorum acaba aranızda Suadiye Sportomed Ortopedik Ve Sportif Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede bilen var mı?

Sayfayı Paylaş