gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suçluyorum Kitabı Yazarı ve Tanıtımı

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kim Suçluyorum Kitabının Yazarı
    Sevgili melekler, bu yazımızda bahsedeceğimiz kitap Suçluyorum adlı kitap. Kitabın yazarı ise Emile Zola. :)

Suçluyorum,Emile Zola’nın Dreyfus Olayı isimli kitabında aktardığı,Yahudi kökenli bir subayın haksız yere casuslukla suçlanması ve yargı süreci ile ilgili 13 Ocak 1898 yılında gazetede yayınlanan mektubudur.Bu mektubun yayınlanmasından sonra yazar,vatan hainliği ile suçlanmış,kitapları yasaklanmakla kalmamış toplatılıp yakılmıştır.

Suçluyorum Kitabı Yazarı ve Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Thais Kitabı Yazarı Tanıtımı

Thais Kitabı Yazarı Tanıtımı

Thais Kitabının Yazarı Thais Kitabını Kim Yazdı Sevgili melekler, bu yazımızda Thais kitabı ve yazarı Fransız Anatole France hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz.. Thais Kitabının Yazarı Anatole France'dir. Anatole France Fransız yazar. Klasik geleneğin önde gelen temsilcileri arasında kabul edilir. Edebiyatın her türünde eserler veren yazar, 1921 yılında edebiyat dalında Nobel...
  2. İmkansız Öyküler Kitabı Tanıtımı Yazarı

İmkansız Öyküler Kitabı Tanıtımı Yazarı

İmkansız Öyküler Kitabının Yazarı Kim İmkansız Öyküler Kitabını Kim Yazdı Kitap kurdu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bugün tanıtımı yapıp yazarından bahsedeceğimiz kitabın adı İmkansız Öyküler :) Kitap Ambrose Bierce imzalı :) Şimdi geçelim kitabın tanıtımına.. İmkansız Öyküler Kitabının Yazarı:Ambrose Bierce dir Döneminin en çekinilen eleştirmeni, ünlü köşe ve...
  3. Paris ve Londra'da Beş Parasız Kitabı Yazarı Tanıtımı

Paris ve Londra'da Beş Parasız Kitabı Yazarı Tanıtımı

Paris Ve Londra'da Beş Parasız Kitabının Yazarı Kimdir Paris Ve Londra'da Beş Parasız Kitabını Kim Yazdı Kitap tanıtımlarımıza devam ediyoruz melekler :) Bu yazımızda tanıtacağımız kitabın adı ise Paris ve Londra'da Beş Parasız... Paris Ve Londra'da Beş Parasız Kitabının Yazarı - George Orwell "Orwell söz konusu olduğunda biçem, insandır." George Orwell'ın umarsızca yoksul ve...
  4. Salkım Söğüt Kitabı Tanıtımı Yazarı

Salkım Söğüt Kitabı Tanıtımı Yazarı

Salkım Söğüt Kitabı Salkım Söğüt Kitabını Kim Yazdı Bugün tanıtacağımız kitabın adı Salkım Söğüt melekler :) Salkım Söğüt kitabının kısa özetini, yazarı ve yazarının hayatını öğrenmek için buyrun makalemize :) Salkım Söğüt Kitabının Yazarı Cleo Virginia Andrews'dir Cleo Virginia Andrews 6 Haziran 1923 doğumludur. VC Andrews bilinen adıyla Virginia C. Andrews Amerikalı romancıdır. Cleo...
  5. Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan varsa aranızda bana yazarın adını yazsın.

Sayfayı Paylaş