gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün gece birinci bölümünün tekrarını izledim ve bayıldım dizinin adını duyunca para etmez diye düşünmüştüm ama kesinlikle izleyin derim hem romantik hem de heyecan verici bir eğlencesi var dizinin. Üstelik çekildiği yer için kaş deniliyor ama bilmiyorum kaşın neresi aranızda Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var ise yazsın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sudan Bıkmış Balıklar Nerede Çekiliyor

Sudan Bıkmış Balıklar Dizisinin Çekildiği Yer

Star TV'nin yazlık dizilerinden Sudan Bıkmış Balıklar dizisi 10 Temmuz Salı günü ilk bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Burak Sağyaşar, Ezgi Eyüboğlu’nun oynadığı dizinin yönetmenliğini Cevriye Demir, senaryosunu Filiz Alpgezmen ve ekibi yazıyor.

Dizinin ilk bölümleri Antalya'nın Kaş ilçesinde çekiliyor. İleriki bölümlerde dizinin öyküsü İstanbul'a taşınacak..

3. cmr07

cmr07 Forum Okuru

Antalya kaşta çekiliyor.Pazar kurulan yeri biliyor musun? Oralarda.Şahsen ben orda yaşıyorum çünkü.

Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Nerede Çekiliyor biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

Sırat Dizisi nerede çekiliyor?

nuri dizisi nerede çekiliyor sırat dizisi nerede çekiliyor sırat nerde nerde çekiliyo nuri Yakın bir zamanda ekranlarda başlayacak olan Sırat dizisinin nerede ve ne şekilde çekildiğine dair bilgileri sizlerle paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni başlayacak olan dizi beklenilen ilgiyi ve reytingi görebilecek mi?Bunu ilerleyen günlerde hep birlikte görüp öğrenecez:tik: Başrollerini Rutkay Aziz,...
  2. Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor

Suskunlar Dizisi Nerede Çekiliyor bilen var mı ben baktım ama göremedim haberlerini belki de kaçırdım bilen yazarsa sevinirim.
  3. Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir biliyor musunuz

Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir biliyor musunuz

İlk bölümünü izledim Sudan Bıkmış Balıklar dizisinin zaten ikinci bölümü de salı günü onu da merakla bekliyorum ama Zeynep sanki gözüme tanıdık geldi daha önce de bir dizide yan rol oynamıştı sanki aranızda Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir bilen var mı?
  4. Güzel köylü dizisi nerede çekiliyor?

Güzel köylü dizisi nerede çekiliyor?

güzel köylü dizisinin çekildiği yer neresi,güzel köylü nerde çekiliyor,güzel köylü dizisi hangi ilde çekiliyor,güzel köylü dizisi hangi şehirde çekiliyor,güzel köylü dizisi nerede çevriliyor,güzel köylü dizisi çekim yeri hakkında bilgiler Ekranların yeni dizisi Güzel Köylü'nün geçen gün bir yazımızda ilk tanıtım fragmanının Muhteşem Yüzyıl'ın reklam arasında döneceğini duyurmuştuk ve öylede...
  5. Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği netleştiği "Sungurlar Dizisi" çekimlerine Eskişehir ilimizde yapmaktadır.İlerleyen günlerde çekim yerinin değişmesi beklenmiş olsa da ilk...

Sayfayı Paylaş