gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Südyen bank

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

südyen, südyen modelleri ,farklı tasarımlar,farklı tasarım,değişik tasarımlar Kapkaçcılara karşı tasarlandığını düşündüğüm,içindeki gözleri sayesinde para veya kredi kartı gibi minik ama değerli eşyalarınızı sütyeniniz içinde saklama yöntemi..
    Eskilerde anneannelerimizin zaten parasını saklamak için sütyenini kullandığını düşünürsek biz Türkler için pek değişik bir metod olmadığı kesin:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: bende küççükken cep telefonumu saklıyorum teelefonumu almasınlar die :D:D

Young bride bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunu anneme göstermem lazım, çünkü oda maaş günlerinde bankadan çıkmadan sütyenine zula yapıyor hahaha

Paylaşımın için tşkler Tuğçem:)

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha Asim bende öyle yapıyodum tek akılllı ben sanıyodum başka da varmış demekki :D:D

hahaha Göster ***** alsın anneciğinde bitane anneannem yani :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: hee tuğçemm bide titreşimde olduğu zaman kötü oluyodu :haha: heryanım titriyodu :haha:

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu arada kızlar telefonu inşallah sağ göğsünüze koyuyordunuz, çünkü kalbe zarar verir sol tarafta. Ha birde telefonu koyduğunuz göğsünüz kocaman oluyordu diğeri küçük kalıyordu nasıl görünüyordu hahaha Bir koyunda resim çekin merak ettim ya hahaha

Ben bu güne kadar sütyenimde hiç bişey taşımadım, hastalığım süresince annem Boylama diye bir ayet heralde onu göğsümde taşımamı söylerdi, yapamazdım. Sonunda sütyen askıma takmıştık. Hala da takarım :) Beni koruduğuna kesinlikle inanıyorum :)

ASİMELEK ve Young bride bunu beğendi.
  7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ben solada koyuyordum sağada hemde baya bi yaklaşık 1 yıl kadar telefonumu hep orda sakladım ya çok korkuyorum ilerde problem olur diye :uhu:
    Evet şişiyodu bi göğsüm diğeri küçük oluyodu ama ben dengeliyodum :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nasıl bir dengeydi o, Hürrem gibi diğerinede bez yada pamuk mu koyuyordun hahaha

Young bride ve ASİMELEK bunu beğendi.
  9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: hee valla bende nere rast gelirse oraya sokuyodum telefonumu :D:D

bide ben tam araya sokuyodum ozaaman tam dengeleniyo düz ve kalkık silikonlu gibi duruyodu :haha: ama ben fazla taşımadım ölee yaa :D:D

benim annanemde giydiği pijamaların önüne içten cep dikerdi çok gülerdim ben ona :haha: oda ne gülüyosun zaman kötü zaman derdi :haha:

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim rahmetli babannem, o zamanların modası öyeymiş demek ki, yani onun geçnliğinin modası diyorum:D:D:D:D Oda yaz kış giydiği elbisenin altına (yanlış hatırlamıyorsam) gras dediği beyaz ince bir elbise daha giyerdi ve onun cebi vardı, nerden biliyorum çünkü o cepten bana az para vermedi rahmetli hahaha

Eskiler bizden daha temkinli ve zeki bence :) Biz çantamıza paramızıda telefonumuzuda atıyoruz, hele ben çantanın ön cebi varsa oraya koyuyorum telefonumu :D:D:D:D

Young bride ve ASİMELEK bunu beğendi.
  11. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    anaaa bende bitek benim annanem yapıyo zannediyodum bi de galga geçiyodum kadınla :haha: teyzem çamaşırlarını yıkayınca hemen kontrol yapıyodum acaba para unutmuşmudur die :haha:

bende valla atıyom herbişeyimi çantama bide biber gazım güya beni koruyacak allah korusun bişey olsa ben biber gazını bulana kadar beni keserler heralde :D:D

Südyen bank konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkland Bank KOBİ'lere odaklandı

Turkland Bank KOBİ'lere odaklandı

Turkland Bank (T-Bank) Genel Müdürü Dinçer Alpman, banka olarak 2009 sonuna kadar KOBİ ve ticari bankacılığa yoğunlaşacaklarını belirterek, 1.5 - 2 milyar dolar arasında kredi aktarmayı planladıklarını söyledi. KOBİ olarak 1 - 7.5 milyon dolar arasında cirosu bulunan firmalara odaklandıklarını kaydeden Alpman, bu yıl KOBİ'lere bir yıl ödemesiz dönemli 100 milyon dolarlık kaynak ayırdıklarını...
  2. Bank

Bank

Bir bankın üzerinde oturuyorsanız, size yakın görünen bir arkadaşınızdan çekinmenizde yarar var.
  3. HSBC Bank Evlilik Kredisi

HSBC Bank Evlilik Kredisi

KREDI ORANI DETAYLARI AYLIK KREDİ ORANI 1.95 % BORÇ TÜRÜ sabit faiz KREDİ ORANI -DETAYLAR : Kredi oranı tüm vadeler için aylık %1.95 dir. KREDİ ONAY KRİTERLERİ PARA BİRİMİ YTL KREDİ TÜRÜ • Evlilik Kredisi MAKSİMUM KREDİ MİKTARI 20000 YTL MİNİMUM KREDİ MİKTARI 600 YTL MAKSİMUM KREDİ VADESİ 3...
  4. Bahçeleriniz İçin Banklar

Bahçeleriniz İçin Banklar

Banklar, bahçe dekorunda önemsenmeyen fakat dekorun en önemli ve büyük ayrıntılarındandır.. Bahçeli eviniz varsa bu konu tam size göre. Bir fikir edinmiş olursunuz meleklerim :)
  5. İng Bank Çalışma saati bilgileri

İng Bank Çalışma saati bilgileri

Merhaba.İngbank çalışma saatlerini öğrenebilirmiyim?Öğlen açıkmı,akşam kaçta kapanır?

Sayfayı Paylaş