gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

suni sancı ile doğum yapanlar yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar halamın kızı suni sancı ile doğum yapmış ve inanılmaz zor olduğun söylüdedi. E bende doğum yapacağım ve bu suni sancı durumu bende de olursa ne yapayım bu teklifi kabul edeyim mi. Daha önce suni sancı ile doğum yapanlar bana yardım edebilir mi korkuyoruuuuum :S

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İlk doğumumu suni sancı ile yaptım rahim doğum yapacak şekilde açılmadığı için doğumu hızlandırmak adına suni sancı veriyorlar. Doğrusunu söylemek gerekirse evet çok zor ama bebeğinizi kucağınıza aldığınız da tüm ağrılarınızı ve acılarınızı unutuyorsunuz inanın herşeye değerler:)

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Benim bildigim bu sizin tercihinize birakilmaz. O anki durum suni sanciyi gerektirirse dr uygular. Size tek diyebilecegim sey; AMAN YARABBİ :D:D

suni sancı ile doğum yapanlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğumda verilen suni sancı!

doğumda verilen suni sancı!

hortumlu havlu kenarı rahim yırtılması doğumda rahim yırtılması suni sancı ne zaman verilir rahimde yırtılma Doğum sancılarını başlatmak ya da var olan kasılmaları desteklemek amacıyla damar yolu ile oksitosin verilmesi işlemi halk arasında suni sancı olarak adlandırılmaktadır. Oksitosin normalde beyinin hipofiz adı verilen bölgesinden salgılanan ve temel görevi rahim kasılmaları ile sütün...
  2. Suni sancı ile doğum

Suni sancı ile doğum

doğumu başlatan bitkiler suni sancıyla doğum yapanlar suni sancı ile doğum yapanlar sancının zararları sancı zararları Suni sancı normal doğumda uygulanan bir yöntemdir ve suni sancıyla doğum yapanlar bunu çok iyi bilirlerki normal doğum sancılarından çok daha fazla olan bir sancı çeşitidir. İlk oğlumu suni sancıyla normal doğum yapan birisi olarak bunun nasıl bir sancı olduğunu çok iyi...
  3. Suni Sancı İle Doğum

Suni Sancı İle Doğum

suni sancı ile doğum doğum sancısını azaltmanın yolları suni sancı ile epidural dogum sancisini baslatmak Kızlar biliyorsunuz bazen suni sancı verilerekte doğum gerçekleşiyor...Peki suni sancı nedir hangi şartlarda uygulanmalıdır buyrun cevabı :tik: Suni sancı nedir; Doğum eyleminin başlaması oksitosin denilen hormon aracılığıyla olur.Gebeliğin normal süresi tamamlandığı zaman oksitosin...
  4. Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur doğum yapanlar yardım lütfen

Erken doğum sancıları nasıl olur, nasıl anladır bunu diğer doğum sancılarından ne gibi belirgin özellikleri var meleklerim sağolun.
  5. Suni sancıyla doğum zormudur?

Suni sancıyla doğum zormudur?

suni sancı nedir,suni sancı nasıl olur,suni sancı çokmu ağrılı olur,suni sancı kimlere yapılır,suni sancı hakkında bilgiler nduksiyon, başlamamış doğum ağrılarını çeşitli yöntemlerle başlatma girişimidir. Amacı doğumu gerçekleştirmektir. İnduksiyon genel anlamıyla "gebelik ürününün atılmasını sağlamak amacıyla rahimin kasılmaya teşvik edilmesi" anlamına gelmesine karşın, bu yazıda...

Sayfayı Paylaş