gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

SuperNatural [ Jared Padalecki, Jensen Ackles ]

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

supernatural kıyafetleri supernatural resmi sitesi jared padalecki jared padalecki son haberler son haberler Supernaturel dizisinin genç yetenekli ve yakışıklı oyuncularından Jared Padalecki, Jensen Ackles hayranları için karizmatik yakışıklıların resimleri hayranları için özel olarak geliyor buyrun arkadaşlar:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

SuperNatural [ Jared Padalecki, Jensen Ackles ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Je t'aime

Serdar Ortaç - Je t'aime

Bugün eski tadım yok Bugün eksik olan çok Bugün çözdüm olayı Bugün yaktım dünyayı Göremiyorsun sensiz ne hallerdeyim Anlamıyorsun peşinde avareyim Kelimeler çok yada beni anlatamıyor Bu benim aşkım sensiz hiç çekilmiyor Je t'aime illede je t'aime Emret uğruna dağları aşıp gelem Je t'aime mecburen je t'aime Emret önünde diz çöküp aşka gelem Je t'aime mecburen je t'aime Emret uğruna dağları...
  2. Je- Kız İsimleri

Je- Kız İsimleri

Jekfer: sabırlı Jengar: göktaşı deniz yeşili renk bakır pası Jergar: deniz yeşili renk göz taşı
  3. SupernaturaL Dizisinin YakışıkLısı Jensen AckLes

SupernaturaL Dizisinin YakışıkLısı Jensen AckLes

jensen ackles supernatural jensen ackles röportajları röportaj son haberler haberleri
  4. Jared Leto

Jared Leto

jared leto Jared Joseph Leto 26 Aralık 1971 doğumlu Amerikan aktör ve müzisyendir. Aktör olarak ilk performansını Jordan Catalano rölünde My So-Called Life'da gerçekleştirmiştir. Kariyerinde dönüm olan film Requiem for a Dream olmuştur. Ailesi Leto Bossier City, Louisiana'da doğmuştur. Shannon isminde bir abisi ve babasının ikinci evliliğinden iki erkek kardeşi vardır. Eğitimi Newton...
  5. Supernatural

Supernatural

yabancı diziler supernatural supernatural dizisi izleyen hayranları için konumuzda.Dikkat ettim en favori dizim hakkında hiç konu açılmamış 7 sezon nefesimi tutup izlediğim dizim Supernatural.Harika bir dizi konusu gerçekçiliği 7 sezondur hiç değişmeden devam ediyor.meleklerin özellikleriyle ilgili bölümler bir az abartılsa da yine de kendini izletiyor.Oyuncu performansları çok gerçekci yapay...

Sayfayı Paylaş