Superonline Fiber İnternet İle Vuduo Ayarları Wlan Wireless ayarları

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

vuduo wireless ayarları superonline fiber net ile... Sevgili superonline turkceel fibernet kullanan arkadaşlarım, Vuduo kullanıyorsanız ve bir türlü wireless ayarlarını yapamıyorsanız. Aşağıdaki resimden sizler için ayarı anlatayım. BİRAZ ÖNCE BAŞARDIM :)
    Öncelikle 192.168.1.1 ip numarasından giriş yapın Sol üstten k.adı yazan yere : admin diğer şifre bölümüne ise : superonline yazıp girin

Kablosus ayarlara girin aşağıdaki resimden göreceğiniz üzere tılgın yazısının hemen altında gitin solundan superonline_WİFİ seçeneğini seçin ve hemen aşağıdan güvenlik bölümüne girin. Ayağıdaik ayarların aynısını yapın arkadaşlarım. Şifre olarak siz dilediğinizi yazabilirsiniz. Küçüklü büyüklü şifre oluşturmayın. Daha sonra ayarları kaydettikten sonra. Vuduo makinanıza gelip şifre bölümüne buraya yazdığınız şifreyi yazın ben başardım. İstedim ki sizlerlede paylaşayım.

Kolay gelsin.

Superonline Fiber İnternet İle Vuduo Ayarları Wlan Wireless ayarları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ADSL Kurulum ayarları

WAN Ayarları VPI = 8 VCI = 35 Service Category = UBR Without PCR Connection Type = PPP over ATM (PPPoA) VC/MUX veya PPP over Ethernet (PPPoE) LLC Encapsulation. PPP Username = Kullanıcı Adı PPP Password = Şifre Network Address Translation Settings Enable NAT = Seçili Enable Firewall = Seçili Enable IGMP Multicast = Seçili Enable Wan Service = Seçili Local Area Network (LAN Setup) IP Address...
  2. Pes2011 Tuş Takımı Ayarları

pes2011, tuş takımı, ayarları, nasıl olmalı, dizilişi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Pes 2011, pek çok meleğin sevmediği bir futbol oyunudur.Ama sevenler de vardır elbet.Melekler için olmasa dahi çocukları için pes2011 oyununun tuş kombinasyonunun nasıl olacağını resimle paylaşmak istedik. PES’in kurulu olduğu klasördeki settings.exe ye girip ,klavye kısmını...
  3. 2012 fiber internet fiyatları

2012 Fiber internet fiyatları belli oldu Türk Telekom tarafından duyurusu yapılan fiber internet ücretleri 2012 TTNET fiber internet fiyatları ayda 34 TL den başlıyor, 115 TL'ye kadar çıkıyor. Son yılların yükselen trendi olan fiber teknolojisi ile yüksek hızlı internet hizmeti artık ADSL ile birlikte sunulmaya başlanıyor. İlk fiyat bilgisi Fiber teknolojisini FİBERNET olarak piyasaya...
  4. Android Telefonlar 3G İnternet ve MMS Ayarları

bu konu;android telefonlar için 3G bağlantısı,android telefonlar için MMS ayarları,Galaxy S3 internernet ayarları hakkında bilgiler vermektedir. Android telefonlar günümüzde aşırı derecede talep alan diğer bir söyleyişle akıllı telefonlardır.Günümüzde donanımsal bakımdan zengin olan telefonların bir çoğunda Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Bu telefonlar bilgisayar, telefon, radyo,...
  5. İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

iphone 5 avea internet gprs wap ayarları,ıphone 5 avea ayarları,iphone 5 wap avea ayarları,iphone 5 avea gprs ayarları Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999‘a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz *999# tuşlayın telefonunuzun markası ve modeli sistemde tanımlıysa marka ve model bilgisi telefon ekranında...

Sayfayı Paylaş