gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sürekli kollarımda uyuşmalar oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir süredir kollarımda uyuşmalar oluyor, kolay kolay da geçmiyor. Yorgunluktandır diyorum ama iş yapmadığımda da oluyor, doktora gitmeye bile korkar oldum ne olabilir dersiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Koldaki uyuşma pek çok rahatsızlığın sebebi olabilir, bu yüzden size herhangi bir bilgi veremeyiz. Öncelikle bir dahiliye uzmanına görünmeniz faydalı olacaktır. O sizi gerekli görürse başka bölümlere yönlendirebilir. Geçmiş olsun..

3. EBRULİM

EBRULİM Forum Okuru

bnmde suanda sol kolumun tamamı uyusuk ve agrıo :(

sürekli kollarımda uyuşmalar oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kola İçtiğimizde vücudumuzda Neler OlUyor????

Kola İçtiğimizde vücudumuzda Neler OlUyor????

İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker almış vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller. 20 dakika: Kan şekerinizde ani bir yükselme olur, yüksek miktarda insülin patlamasına neden olur. Karaciğeriniz vucudunuzdaki şekeri yağa çevirerek buna bir yanıt verir. Bu sadece bir...
  2. Koldaki uyuşmalar

Koldaki uyuşmalar

Koldaki uyuşmalar neden oluyor sebepleri ve tedavisi nasıl olmalı? Lütfen kol uyuşması nedenleri ve nasıl geçeceğini yazın bana
  3. gebeyim ve sürekli kabız oluyorum sizde de oluyormu normal mi?

gebeyim ve sürekli kabız oluyorum sizde de oluyormu normal mi?

Merhaba arkadaşlar gebeyim ve kabız olmaya başladım gebe olduğumu öğrendiğimden beri. Bu durum normal mi? Çok rahatsızım ne yapmalıyım ? Teşekkürler..
  4. uyuşma var

uyuşma var

Sağ El serçe parmağı ve yüzük parmağında uyuşma var ve ayak parmakları
  5. Ayak uyuşmasının nedenleri?

Ayak uyuşmasının nedenleri?

Her ayak uyuşması endişelenmeyi gerektirmese de ayak uyuşmasının nedenleri hakkında genel bilgiye sahip olmak doğru zamanda tıbbi yardım almayı sağlayabilir. Ayaklardaki uyuşmanın yaygın nedenlerinin başında, ‘periferal nöropati‘ denilen sinir hasarlanması gelir. Sinirlerde bir tür hasar ya da kan dolaşımında bir sorun olması söz konusudur. Ayaklarda bir türlü geçmeyen uyuşmalar ayakta...

Sayfayı Paylaş