gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sürmeli Çukurova Otel

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Otel Bilgileri: 5 yıldızlı standartlara sahip Sürmeli Çukurova Otel Adana, Şehir merkezinde olup, Şakirpaşa Hava alanına 3 km, mesafede yer almaktadir. [​IMG]
    Otel 11 suit odası toplamda 159 oda, 318 yatak kapasi ile hizmet vermektedir. Adana Sürmeli Çukurova Otel'in oda detayları ise, Telefon, müzik yayını, kasa, televizyon, kablo tv, uydu tv, digiturk, merkezi klima, küvet, banyo, saç kurutma makinası, banyoda telefon. Sürmeli Çukurova Otel genel özelliklerni şu şekilde sıralamak mümkündür. Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, kuaför salonu, kapalı otopark, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor yada hemşire, sağlık odası, Açık havuz, Türk hamamı, sauna, masaj, masa tenisi, gece klübü, spor salonu. Otel Sürmeli Çukurova çalışma sistemi, Oda kahvaltı, hizmet vermektedir. kahvaltı salonu, kafeterya, lobi bar, havuz bar, snack-bar, 270 kişilik 2 alakart restoran. Otel toplantı ve kongre hizmetide sunmaktadır. 1360 kişi kapasiteli 7 toplantı odası, Tepegöz, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax mevcuttur.

Adres : ozler Cad.01060 / Kurukopru / Adana

Sürmeli Çukurova Otel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çukurova Üniversitesi

Çukurova Üniversitesi

Genel Bilgiler Çukurova Üniversitesi, 10 Fakültesi, 1 Devlet Konservatuvarı, 3 Yüksekokulu, 9 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitüsü, 29 Araştırma ve Uygulama Merkezi ile ülkemizin gelişmiş üniversiteleri arasında yer almaktadır. Öğretime ve araştırmaya verdiği önemle, kütüphaneleri ve laboratuvarlarıyla ülkemize nitelikli bireyler kazandırmayı amaç edinmiş olan Çukurova Üniversitesi, Adana şehir...
  2. Nem Kaldı - Çukurova yöresi

Nem Kaldı - Çukurova yöresi

Terkeyleyim seni hey kaşı keman Vefası olmayan yârda ne kaldı Hiç mi yok sevdiğim göğsünde iman Beni mecnun eden yârda nem kaldı Felek benden beter etsin hâlini Ben ölürsem yadlar sarsın belini Garip bülbül güle versin meylini Figanım arttıran yârdan nem kaldı Akar gözüm yaşı bir dem silinmez Ko başım sağ olsun yâr mı bulunmaz O yârin yanında kadrim bilinmez Kadrimi bilmeyen yârda...
  3. Mavi Sürmeli Otel Adana

Mavi Sürmeli Otel Adana

Otel Bilgileri: 4 yıldızlı standartlara sahip Mavi Sürmeli Otel Adana, Şehir merkezinde, Şakirpaşa Hava alanına 5 km mesafededir. Otel'in 2 kral dairesi, 12 suit oda, 2 junior suit, 1 özürlü odası, 100 standart odası toplamda 117 oda, 234 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Adana Mavi Sürmeli Otel oda detayları ise, Direk telefon, minibar, internet bağlantısı, uydu tv, merkezi klima,...
  4. Bende hüküm sürmelisin

Bende hüküm sürmelisin

Tedirgin Belli ki çok beklemişiz birbirimizi. Belli ki acıların süzgeçinden geçip öyle damlatmışız sevda damlalarını birbirimizin üzerine. Şimdi bundandır tedirginliğimiz. Ama bilirsin, aşk sevmez tedirginliği. Ya tam açacaksın yüreğini, ya hiç yeltenmeyeceksin. Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin. Bambaşka diyarların sakini, başka başka yolların yolcusuyken nedir bizi...
  5. Çukurova günlükleri

Çukurova günlükleri

çukurova üniversitesi günlükler yaşananlar mimarlık bölümü hissettiklerim Çukurova günlükleri evet melekler :) 3 4 güne kadar gideceğim adanaya ve inannın bana oldukça heycanlıyım.Burda duyurmuştum sizlere de mimar oluyorum mimar diye ama bilmeyenler de anladı şimdi mimarlık okumaya gidiyorum. :tik: geçen hafta kayıdım vardı ve çok rahat halloldu.Ardından binamı görmek istedim,o kadar büyük...

Sayfayı Paylaş