gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sürmenaj hastalığı hangi belirtilerle ortaya çıkar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sürmenaj hastalığı hakkında bilgi istiyorum melekler. Aranızda bu hastalığı yaşayan ya da yakınlarında yaşayan varmı? Sürmenaj hastalığının belirtileri neler?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sürmenaj, 20 ile 40 yaş arasındaki erkeklerde görülen bir çeşit zihin yorgunluğu, sinir zayıflamasına verilen addır. Sürekli çalışan, yoğun ders ortamında olan öğrenciler ve öğretmenler ile hesap işleri yapan muhasebecilerde sıklıkla görülür.
    Neden dolayı meydana geldiği tam olarak bilinmeyen bu hastalığın belirtileri şunlardır; Hastalar uyuyamamaktan şikayet ederler. Bu yüzden uyku ilâçlarını sürekli olarak kullanırlar. Hastalarda baş ağrısı da çok görülen şikâyetlerdendir. Unutkanlık, dalgınlık vardır. Neşesiz ve mutsuz bir görünümleri ve karamsar bir hâlleri görülür.

sürmenaj hastalığı hangi belirtilerle ortaya çıkar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzüğünüzle tarzınızı ortaya çıkarın

yüzüğünüzle tarzınızı ortaya çıkarın

Takı:kadınların vazgeçilmezlerinden biri.Tabi zevkler ve renkler herkeste farklı,herkesin tarzı farklı.Kimi sade modelleri tercih ederken kimileri kendini gösteren takılardan hoşlanıyor.Yüzükte başlıbaşına bir tarz meselesi o kadar çok model varki bazen karar vermek çok zor oluyor ama yinede herkesin bir tarzı vardır diyorum ve sizi yüzüklerle başbaşa bırakıyorum.....
  2. Damar İçinde Pıhtılaşma Sonucu Hangi Hastalıklar Ortaya Çıkar ?

Damar İçinde Pıhtılaşma Sonucu Hangi Hastalıklar Ortaya Çıkar ?

damar içi pıhtılaşma damar pıhtılaşması Sağlık açısından büyük önem taşıyan damar içi kan pıhtılaşması sonucu meydana gelebilecek sağlık sorunları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler... Kalp ve Damar Hastalıkları, damar duvarında sertleşme ve damarın tıkanması sonucu çeşitli organlarda kan akımının bozulmasına yol açan hastalık sürecidir. Damarlar tüm vücutta yaygın...
  3. Gebelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Belli Olur Ortaya Çıkar ?

Gebelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Belli Olur Ortaya Çıkar ?

Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Anlaşılır Sevgili melekler, anne olmak isteyen meleklerimizin ve sayın misafirlerimizin en büyük merak ıgebelik belirtileri ortaya çıkma zamanıdır. Bu sebeple adet gecikmesi yaşar yaşamaz hemen kendilerinde belirtiler aramaya başlarlar. Biz de bu yazımızda herkesin çok merak ettiği Hamilelik Belirtileri...
  4. Gebelikte En Geç Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar ?

Gebelikte En Geç Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar ?

Bu konu; gebeliğin en geç belirtileri ne zaman olur konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kabuna sığmayan, bir an önce evlat sahibi olmak isteyen anne adayları her ay regl günlerini beklerken deyim yerindeyse dokuz doğururlar. Hem kendileri strese girer, hem de eşlerini ve sevdikleri herkesi strese sokarlar. Aslında stres bebek oluşmamasında ki en önemli etkenlerden...
  5. bebeklerde alerji belirtileri nasıl ortaya çıkar

bebeklerde alerji belirtileri nasıl ortaya çıkar

Arkadaşlar bebeğimde alerji olduğundan şüphe ediyorum.Dra götüreceğim ama önce size danışmak fikir sahibi olmak istedim.Bebeklerde alerji belirtileri neler ?

Sayfayı Paylaş