gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S

2. emine_büşra

emine_büşra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet hamile kalma olasılığın var... tabi normal koşullara göre daha düşük ihtimalli ama var

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nasıl yani ya şimdi ben hamile kalmış olabilir miyim ? Boşalma vs olmadı ama zevk sıvısı dediğimiz olaydan da hamile kalınıyor mu ? Napacam ben yhaaaa :S:S:S

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Ayrıntılı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz..

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar
  2. Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Bir kadının hamile kalma oranının diğer dönemlere göre çok daha yüksek olduğu zaman dilimi kadının yumurtalarının çatladığı gün yani yumurtlama günüdür. İki adet dönemi arasında tek bir gün olan yumurtlama gününde kadının yumurtalıklarında bulunan yumurtaların etrafını saran foliküller çatlamakta ve yumurtalar serbest kalmaktadır. Eğer yumurtlama gününde korunmasız cinsel ilişki yaşanırsa bu...
  3. Sürtünme yoluyla ilişki

Sürtünme yoluyla ilişki

Selam 18 ocakta regldim 4.günümdü sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım bu konuda bir bilgim yoktu üzerimde ped iç çamaşırı ve külotlu çorap vardı vajinamın üzerine boşalma oldu korktum temizledim akşam 10 saat geçmişti ella ertesi gün hapı aldım.Çok araştırma yaptım ve çok korkuyorum 15 gün oldu bugün 3 gündür akıntım var ped ile denedim tekrar tekrar sızmıyor içeri sızmadı hatta çok fazla...
  4. hamile kalma riski

hamile kalma riski

Eşimle adete 2 gün kala ilişkiye girdim hamile kalma riskim nedir ?
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş