gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

fft16_mf5524985.Jpeg Survivor All-Star’da önce aday isimler söz aldı.

Berna “Geçen hafta en zor haftaydı. Hem dokunulmazlığı kaybettik, hem hasta oldum, hem kişisel dokunulmazlığı alamadım, hem aday gösterildim, hem de istemediğim bir tartışma yaşadım. Doğukan’la bir tartışma yaşadım. İleri gittim. Kendisinden özür diledim. Bu durumdan da utanıyorum” diye açıklama yaptı.

Merve Oflaz da “Her dokunulmazlığı kaybettiğimizde aday gösterildim. 3 kez kaldım. 4’üncü kez kalmak istiyorum” dedi.

SURVIVOR ALL-STAR’DA ANIL BİRİNCİ OLDU

Ünlüler takımında bu hafta birinci olan yarışmacı Anıl oldu.

Anıl, aday gösterdiği ismi “Bu hafta kötü bir hafta geçirdik. Birinci olursam kimi söylerim dile düşünmedim. Adada gruplaşma var. Kendi grubumdan bir kişiyi söylemek istemiyorum. Doğukan’ı söylemek istemiyorum. Kendisi adanın en ılımlı, en yapıcı insanı. Diğer bir isim benim sakatlığımı söylüyor. Bu isim de Hakan” sözleriyle açıkladı.

Turabi ve Hilmicem, Hakan’ın ismini duyunca bu karara sevindi. Turabi, sessizce “İşte bu” dedi.

Kararı duyan Hakan “Anıl’a 25 gündür sabrediyoruz. Hep onun alçısının çıkmasını bekleyeceğimizi söylemiştim. Vicdanımız ve mantığımız arasında kaldık, hep vicdanımızı seçtik. Anıl için yarıştık. Karşı takımın erkekleri istedikleri oyunlarda dinlendi. Bizler Anıl için de yarıştık. Anıl kendisini koruyan bir kişiye ihanet etti” diye sitemkar bir konuşma yaptı.

ELENEN YARIŞMACI MERVE OFLAZ OLDU

SMS oylamasında en düşük oyu alan Merve Oflaz adan giden yarışmacı oldu. Serenay, MerveOflaz’ın gittiğini öğrenince ağlamaya başladı.

Survivor'da Merve Oflaz Elendi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve Oflaz Kimdir?

Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz biyografi merve oflaz hayatı kimdir Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz'ı şu sıralar Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Cariye rölünde izliyoruz.Sizlere Merve Oflaz hakkında genel biyografi bilgilerini sunuyorum. Acun Ilıcalı'nın Hazırladığı Survivor Kızlar-Erkekler Programının Birincisi Amazon Merve (Merve Oflaz) 1988 de İstanbul-Beykoz da dünyaya gelmiştir.İlkokulu Beykoz da...
  2. Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

merve oflaz haberleri survivor duygu duygu çetinkaya haberleri Sevgili melekler, şimdiye kadar Türkiye'de yayınlanan reality şovlarda tek kadın birinci olan Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu eleştirdi. Duygu'nun karşısında yeterli bir rakip olmadığı için üstünlük sağlayabildiğini söyleyen Merve'ye katılmamak mümkün değil. Bir de Duygu'nun o asabi tavırlarını gördükçe insanın içinden "Ah...
  3. Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz kimdir,merve oflaz kaç yaşında,merve oflaz nereli,survivor 2015 merve oflaz kimdir,survivor all star 2015 merve oflaz biyografisi Merve Oflaz 2012 Survivor yarışmasının kazananı olmuştu, şimdi de yerini Survivor All star'da aldı. Peki, Merve Oflaz kimdir, işte detaylı bilgiler.. Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz, Show TV'de...
  4. Survivor'da kim elendi ?

Survivor'da kim elendi ?

Survivor All star’da ilk kez bir gece oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadeleye giriştiği ödül oyunu soluksuz izlendi. Ünlüler ilk kez Serenay'sız bir ödül oyunu oynadılar. ÖNCE ÜNLÜLER Yarışmacıların ellerinde sembol ve birebir oynuyorlardı. Birbirlerinin sembolünü düşürmeye çalıştılar ringte. İşte bu oyunda Ünlüler biraz daha ağır bastı. Ve 3-1 öne geçmeyi başardılar....
  5. Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor'da Kim Elendi ?

Survivor All star’da büyük finale bir hafta kalan adadan bir yarışmacı daha elendi. Çarşamba akşamı ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından HASAN ve Hilmicem SMS oylamasına kalmışlardı. Perşembe akşamı ise dokunulmazlık oyunu suyun üzerinde dönen bir silindirin üzerinde dengede kalma oyunu şeklinde gerçekleşti. İki tur olarak yapılan oyuna kaybeden takım ise...

Sayfayı Paylaş