gebe
  1. Canan Yıldırım

Canan Yıldırım Forum Okuru

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Canan Yıldırım tarafından paylaşıldı.

Show Tv'de "Suskunlar" adı altında sürekli olarak yakında yayında diye bir fragman geçiyor. Arkadaşlar, Suskunlar dizisinde hangi oyuncular var ve bu dizinin konusu nedir? Çok merak ediyorum, sorularımı cevaplandırırsanız çok ama çok sevineceğim. Teşekkür ediyorum..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu ve konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lost dizisi konusu ve oyuncuları

Lost dizisi konusu ve oyuncuları

lost oyuncularının gerçek isimleri lost oyuncu isimleri oyuncuları dizisi oyuncuları oyuncularının Korkunç bir uçak kazası... Issız bir adaya düşerek kurtulan 48 kazazede... Ve onları bu adada bekleyen daha korkunç bir tehlike... Bu ıssız Güney Pasifik adasında hayatta kalmayı başaran toplumun her kesiminden gelen bu insanlar, sadece adada hayatta kalabilmek için değil, aynı zamanda adanın...
  2. Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Selam arkadaşlarım Firar diye starda bir dizi oynayacak 16 eylül cuma günü saat 8 de bu dizinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  3. Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

kızlar alemin kralı isimli dizinin konusu oyuncu kadrosu ve oynayan kişiler kimler bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  4. Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu Selam arkadaşlar fragmanlarından çok ilgimi çekti acaba bu Suskunlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?
  5. Huzur Sokağı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve kısaca konusu

Huzur Sokağı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve kısaca konusu

Huzur Sokağı Dizisinde Kimler Var Huzur Sokağı Dizisi Oyuncuları Pek yakında Atv ekranlarında ünlü yazar Şule Yüksel Şenler Huzur Sokağı kitabı, dizi olarak izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Huzur Sokağı oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor diyen arkadaşalrımız için Huzur Sokağı oyuncuları isimleri paylaşımında bulunuyoruz ve ayrıca Huzur Sokağı konusu...

Sayfayı Paylaş