gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Süslü Kiz Annelerine

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

3 bucuk yasinda bi kizim var o kadar süslüki. En az 10 renk ojesi var. Ruj sürmek istiyo sürekli bende cocuklar icin olan renkli dudak kremi aldim. Hem ruj gibi kullaniyo hemde dudaklarini koruyo. Bugun alisverise gitcez bakalim yine neye sarilcak. Ben almadigim zaman babasini yagliyo o da dayanamiyo. .:S Hanimlar siz neler yapiyosunuz süslü kizlarinizla :)
    kokoş kız.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Aralık 2016 15:26
    MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Benim kızım Mayıs ayında iki yaşına girecek ama şimdiden kokoş olacağının sinyallerini vermeye başladı:D:D Banada çekerse vay dünyanın haline hahaha makyajı çok seviyor büyük bayan terlikleri giymeye bayılıyor bide süslü kıyafetler olduğu zaman çok hoşuna gidiyor büyüdükçe eminim ki makyaj malzemelerim hep araya gidecek:D:D birtek eksiğimiz kızımın saçı yok uzamıyor kısacık saçları var onlarda uzasa özel bir toka aksesuar kutusu alacam kız annesi olmak bambaşka bir duyguymuş Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyyy mawiiimm evet bi gün gelcek o zaman kizindan kurtardigin bikac makyaj malzemeleriyle makyaj yapmak zorunda kalcaksin. Benim gibi hahaha bu cadidan 2 tane olcak bende napcaksam 2 süslüyle birlikte:S

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kızım olmadan önce çevremdekiler hep şunu derdi"senin kızın olsa düşünemiyoruz memleketin halini nasıl olur kimbilir nasıl güzel olur" diye :D:D bende çok severim süsü püsü giyinmeyi kuşanmayı bakalım kızım bana çekecekmi hahaha

Süslü Kiz Annelerine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüSLü KeFeN...

SüSLü KeFeN...

Hacı adaylarının Mekke ve Medine'de giydikleri ihram, kefendir. Hacca giden hem tövbe eder hem ibadetlerini artırır hem de ihram giyerek "İşte ben öldüm kefenimi giydim." der. Hayalen nereden geliyor nereye gidiyor onları düşünür. Ölmek ruhla bedenin birbirinden ayrılmasıdır. Ölen bedendir, ruh ölmez. Ruh dünya hayatından ahiret hayatına geçer, hayatı devam eder. Bâki olan...
  2. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  3. Basit Kiz Yada Zor Kiz

Basit Kiz Yada Zor Kiz

nefis kızlar zor kız zor kızlar basit kız basit KIZLAR SELAM.SİZCE BU KAVRAMLAR NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR.BASİT KIZ KİMDİR .ZOR KIZ KİMDİR.BAYANLAR İÇİN BOYLE KAVRAMLAR KULLANIRLARKEN BAZILARINCA .NEDEN ERKEKLER İÇİN BASİT YADA ZOR ERKEK DİYE BIR KAVRAM YOKTUR kizlar düsüncelerinizi beklyiorumsevgiler......:yo:
  4. Süslü Kulaklıklar

Süslü Kulaklıklar

Sıradan kulaklarınızdan sıkıldıysanız ve farklı modelleri Sizlerde benim gibi seviyorsanız işte bunlar tam bizlere göre meleklerim.Süslü ve hoş kulaklıklar biz bayanlar için üretilmiş.Bakalım nasıl bulacaksınız....
  5. Süslü annelerin süslü bebeklerine özel tasarımlar

Süslü annelerin süslü bebeklerine özel tasarımlar

Bebek odası süslemesi Bebek odası nasıl süslenir ? Son süslemelere örnekler Son yıllar da kişiye özel tasarımlar inanılmaz derecede artış göstererek farklı süslemeler ve tasarımlar bayanların büyük ilgisini çekiyor. Özellikle bebek ve anneler için tasarlanan hastane süsleri, bebek süslemeleri ve özel günler süsleri büyük rağbet görüyor. Son doğumumdan bu yana 6 sene geçti ve bazen...

Sayfayı Paylaş