gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

tabeladan özür diledim :D

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Şimdi bi sabah benim ehliyet kursum vardı hoca bana gıcıklığına çoğu sürüşleri sabah yaptırıyodu uykulu bi halde sürüyorum ben sürüyorum sürüyorum sürüyorum derkenn
    hoca birden frene bastı:D
    -Napıyorsun sen kızım? dedi bana
    -Araba sürüyorum hocam napıyor gibi duruyorum ?dedim
    -STOP tabelasında durmadın.dedi
    -nerde var stop tabelası dedm ben görmedm ağçlar var orda görmedim stop falan dedm..
    hem sabah çıkmıcaktık derse sabahın körü nie bukadar erken sürüşe çıkıoski dedim
    beni iliglendirmez sen işe nası gidiceksin dio okula nasıl gidiceksn :D
    aha ben kalkarım ozaman dedim merak etmeyn siz.
    Şimdi in arabadan dedi bana.
    Aha neden incem dedm ya :D (sandımki brakçak beni yolda :D)
    in arabadan git stop tabelasına
    "ÖZÜR dilerim tabela bidahaki sefere seni görücem söz verıyorum" diceksin dedi
    bakıcam hadi git dedi:D
    allahım :D bide ara vardı böyle arabadan tabelaya kadar
    indim gidiyom ben :D hocada bakıo bana arkadan :D
    aman gittim salak gibi özür diledim neyse :D
    sonra geldim arabaya diledinmi diyede soruyo
    evet dedim ii bidaha görme gene dilletircem dedi
    benim gözler sonra :D 4 4 lük açıldı :D tabela varmı yol kenarlarında die baktım hep :D

Son düzenleme: 3 Mart 2010
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    En azindan aldinmi ehliyeti :D
    Yani bari degsin demi, tabeladan özür dilemis olmana :D:D:D:D

3. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    aldım aldım :D

4. Melek-ki :)

Melek-ki :) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D hocanız çok yaratıcıymış

5. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    artık stop tabelalarını kaçırmıyorsundur:)

tabeladan özür diledim :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. York Düşesi Sarah Ferguson özür diledi

York Düşesi Sarah Ferguson özür diledi

York Düşesi Sarah Ferguson'un kılık değiştirerek Ankara'da engelli çocuk yuvasında çektiği görüntüler hala tartışılırken, Düşes'ten özür geldi. "Türkiye'yi utandırmak için yapmadım, utandırdıysam özür dilerim" dedi. PİŞMAN DEĞİLİM Kanal D Haber'e özel röportaj veren Ferguson'un ilk sözü yaptığından pişman olmadığıydı. Bunu siyasi bir amaçla yapmadığını söyleyen Düşeş "belki...
  2. Oktay Kaynarca Adanalılardan Özür Diledi

Oktay Kaynarca Adanalılardan Özür Diledi

ADANALILAR'DAN ÖZÜR DİLEDİ? RATİNG REKORLARI KIRAN ADANALI DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARINDAN OKTAY KAYNARCA, NEDEN 'ADANALI'LAR BENİ AFFETSİN' DEDİ... Mehmet Akif Alakurt ve Selin Demiratar ile birlikte başrolünü paylaştığı 'Adanalı' dizisiyle ekranlara gelen Oktay Kaynarca, rolü için 10 kilo almış. 'Adanalı olduğu için kilo almam gerekti. 10 kilo fazlam var. Bu kiloları dizi içinde...
  3. Halis Ağa TMSF'den özür diledi

Halis Ağa TMSF'den özür diledi

TMSF başkanı Ahmet Ertürk hakkında sert açıklamalarda bulunan işadamı Toprak gazete ilanıyla özür diledi. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) 2001 yılında sahibi olduğu Toprakbank'a el koyması sonrasında gerek TMSF gerekse başkanı Ahmet Ertürk hakkında sert açıklamalarda bulunan işadamı Halis Toprak, verdiği gazete ilanı ile "TMSF'den ve Ahmet Ertürk'ten özür dilerim" dedi....
  4. Ece Erken özür diledi

Ece Erken özür diledi

şiddet yüzünden ayrıldığı eşinden şimdide özür dilemesi bana çok anlamsız geldi açıkcası..... KOCAMDAN ÖZÜR DİLİYORUM YEDİ YIL İLİŞKİ YAŞADIKTAN SONRA NİKÂH MASASINA OTURDUĞU TUNCER ÖZTARHAN’A ŞİDDET GÖRDÜĞÜ GEREKÇESİYLE BOŞANMA DAVASI AÇAN ECE ERKEN, EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ; "Benim evlendiğim insan, son derece iyi, kültürlü ve nazik biriydi. Yakın çevresi de çok...
  5. O Ses Türkiye 'den Diskalifiye Oldu ve Döndü, Özür Diledi !

O Ses Türkiye 'den Diskalifiye Oldu ve Döndü, Özür Diledi !

Bu konu; oses türkiyeden diskalifiye olan kız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, O Ses Türkiye yarışması düello bölümleriyle ekranlara geliyor ve nefes kesiyor. Birbirindne güzel sesli yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği yarışmada geçen akşam ilginç bir olay meydana geldi. Seçmelerde, takındığı tavır ve sarfettiği gayriciddi sözlerle yarışmadan diskalifiye olan Nur Cennet...

Sayfayı Paylaş