gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Tablolar ile renkli duvarlar yaratın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Tablo örnekleri Duvar dekorasyon örnekleri
    Evimde mutfağımda ve yatak odamda tablom var ama salonumda yok. Bu tablo duvar dekorasyonlarını gördükçe özeniyorum. Salonumda 3'lü koltuğun oraya boydan boya bir tablo asssam mı acaba? Tablo ve duvar dekorasyonu örneklerine bir göz atalım meleklerim.

Tablolar ile renkli duvarlar yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tablo Ve Duvar Dekorasyonu

Tablo Ve Duvar Dekorasyonu

duvar tabloları duvar dekorasyonu en son moda tablolar ilginç dekorasyonu dekorasyonlari Gününüzü geçirdiğiniz bir mekan düşünün: Halıdan perdeye, mobilya dan pencereye herşey mükkemmel, bu durumda sanki birsey eksik duvarlar boş kaldı dediğinizi duyar gibiyim. Duvarlar boşsa mekanda boş görünür, dekorasyon yarım kalmış demektir.O zaman napıyoruz dekorasyonumuzu tablolarla tamamlıyoruz......
  2. Duvarlarınıza tablolar

Duvarlarınıza tablolar

yağlıboya tablolar güzel tablolar en güzel yağlı boya Evlerimizi kuşkusuz hepimiz süslemeyi severiz çağdaş ve güzel görünmesini ister arada bir ufakta olsa değişiklikler yaparız. tablolar mesela evde tablo kullanmayı çoğu bayan sever. Ben o bayanlar için birbirinden güzel tablolar sunuyorum..
  3. Ağaç duvar stickerları ile fark yaratın

Ağaç duvar stickerları ile fark yaratın

ağaç stickerdan askı yapımı Duvar sticker kullanımı Size daha önce ağaç sticker ile duvar rafı kullanımını göstermiştim. Bu Örneğide çok beğendim meleklerim. Girişinize duvar stickerları yaparak vestiyer yerine kullanabilirsiniz. Buyrun meleklerim ağaç stickerdan vestiyer yapımı.
  4. 3'lü duvar tabloları

3'lü duvar tabloları

Tablo dekorasyonu 3lü tabo modeli boş dar bir duvarınız varsa bu 3lü tablo modeli duvrınıza şıklık katacaktır meleklerim. Tablo asmadan önce yer tespiti yapıp yerinizin ölçüsüne göre tablo modeli seçebilirsiniz. Dar yere tablo hoş olmaz diyenler için bu dekorasyon örneğini paylaşıyorum.
  5. Asimetrik tablolar ile hoş bir duvar dekorasyonu

Asimetrik tablolar ile hoş bir duvar dekorasyonu

asimetrik tablolar duvar tablo modelleri Duvar dekorasyonunuza renk katmak istiyorsanız bu asimetrik panolar asimetrik şekilleri, parlak renkelri ve hoş desenleri ile hoş bir ambiyans yakalamanızı sağlayabilir.

Sayfayı Paylaş