gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tahiti Adası Resimleri ve Tanıtımı

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tahiti adası yeri haritada nerede tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Olağanüstü doğası,insanda içme hissi yaratan berrak mavi-yeşil denizi,upuzun bembeyaz kumsallarıyla Tahiti Adası tanıtımıyla karşınızdayız melekler :) Bu muhteşem ada gerek tatil,gerek balayı için tıpkı Saumi adaları gibi harika bir alternatif.:)
    [​IMG][​IMG]

Tahiti, Fransız Polinezyası'ndaki en büyük adadır.Fransız Polinezyası ise Güney Pasifikte ki bir Fransız denizaşırı toprağıdır. Güney Büyük Okyanus'undaki Société Adaları arasında, 17°40′G 149°30′B koordinatlarında bulunur. 2002 nüfus sayımında adanın nüfusu 169.674 kişi olarak belirlenmiştir, bu nüfus Fransız Polinezyası nüfusunun %69'unu oluşturur. Başkenti kuzeybatı sahilindeki Papeete'dir. Tahiti'nin eski isimlerinden biri Otaheite'dir.Yaklaşık Türkiye den uçak aktarmasız 14 saat uzaklıkta bulunup fransız sömürgesidir.

[​IMG][​IMG]

Tahiti'nin en uzak noktaları arası 61 km'dir. Ada 1.048km² alana sahiptir. En yüksek noktası 2.241 metrelik Orohena Dağı'dır.

Bu yeryüzü cennetini gidip görmek herhalde ölmeden önce yapılması gereken şeylerden biri olsa gerek melekler :) Tabi imkanlar dahilinde :tik:

Tahiti Adası Resimleri ve Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erdek AVŞA adası tanıtım ve giriş

erdek AVŞA adası tanıtım ve giriş

erdek deniz otobüsü erdek avşa ulaşım avşa feribot saatleri adası tanıtımı feribot saatleri 2010 AVŞA ADASI Erdek’ten 18 mil uzaklıktaki adaya İstanbul’dan gemi ve deniz otobüsü ile, Erdek ve Tekirdağ’dan motorla ulaşım sağlanmaktadır. Avşa adası çevresi neredeyse hemen tümüyle plajdır . Ucuz ve Kaliteli konaklama yerleriyle bir tatil cenneti Avşa Adası . Doğal plajlarıyla , eğlence...
  2. erdek AVŞA adası tanıtım resimleri

erdek AVŞA adası tanıtım resimleri

erdek resimleri avşa adası resimleri avşar adası avşa tanıtım erdek görüntüleri
  3. Tahiti adası nerede hakkında bilgi var mı ?

Tahiti adası nerede hakkında bilgi var mı ?

Tahiti denilen adayı merak ediyorum. Bu ada tam olarak nerede ? Hangi ülkede ? Özellikleri ve bir kaç resmi var mı ?
  4. 2013 Toyota Corolla Resimleri ve Tanıtımı

2013 Toyota Corolla Resimleri ve Tanıtımı

2013 toyota corolla resimleri tanıtımı özellikleri fiyatı ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 Toyota Corolla bilgilerimizi daha yeni paylaşmış olsak ta 2013 yılının modelleri hakkında ufak tefek tüyolar da gelmeye başladı melekler :) Biz da taze taze sizlerin bilgisine sunmak istiyoruz duyduklarımızı.Bunlardan biri de 2013 Toyota Corolla :) 2013 Toyota Corolla'nın özellikleri...
  5. Cunda Adası Kapya Otel Tanıtımı 2013

Cunda Adası Kapya Otel Tanıtımı 2013

cunda adası karpa otel kapya otel cunda kapya otel tanıtımı 2013 Sevgili melekler, Cunda Adası'nda tatil yapmayı düşünenler için harika bir alternatif olan Kapya Otel, tarihi rum evlerinin mimarisine sadık olarak inşa edilmiş olup, 5 oda ve apart otelde 11 suit ile müşterilerine hizmet vermektedir. Cafe bar, yüzme havuz, açık büfe kahvaltı, otopark ve kusursuz hizmet anlayışıyla Cunda'dan...

Sayfayı Paylaş