gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

tahta kaşıklardan kukla yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kaşık kukla örnekleri tahta kaşıktan kukla yapımı yapılışı örnekleri ve yapılışları tahta kaşık

Tahta kaşıklardan yaptığımız bu kukların nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz;

MALZEMELER Tahta kaşık
    Renkli keçe parçaları
    Pipo temizleme çubuğu ( tel de olabilir)
    Saçını yapmak için orlon
    Keçeli lakem
    Yapıştırıcı
    YAPILIŞI:
    Tahta kaşığa, kuklanın kolunu oluşturacak şekilde pipo temizleme çubuğunu sardım. ( sigara satan yerlerde bulunuyor, bulamazsaniz tel de

Kıyafetini kesip üzerinde diktim..

Saçı için bir kitabın etrafına 15-20 sıra ip sardım, ipi kesip ortasından bağladım. Kaşığa yapıştırdım. Sonra şekil verdim.Keçeli kalem kullanarak yüzünü çizdim
    sapkası için kuklanın başı ölçüsünde keçeden bir yuvarlak kestim, yuvarlağın çevresi uzunluğunda ince kenarlı bir dikdörtgen kesip yuvarlağın erafına diktim.

tahta kaşıklardan kukla yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahin

Tahin

İçine haram karışmış paradır. Tahin helvası ise sevinç verecek ve zevkle harcanacak paradır.
  2. kukla

kukla

: Kukla Kişinin akılsızlığı, dikkatsizliği yüzünden başkalarının elinde oyuncak olacağına işaret eder.
  3. tahta kaşıklara işlenen sanat

tahta kaşıklara işlenen sanat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tahta kaşıklar verniksiz olmalı ve elde yıkanmalı

Tahta kaşıklar verniksiz olmalı ve elde yıkanmalı

tahta kaşıklar tahta kaşık kaşık resimleri bulaşık makinesi Bu eşyaların vernikli olanlarını mutfağa sakın sokmayın:n028: Tahta kaşık, spatula, doğrama tahtası gibi yiyeceklerimizle doğrudan temas eden ahşap eşyaların temizliği ve bakımı ayrı bir özen istiyor. Bu eşyaların vernikli olanlarının mutfağa dahi sokulmaması ve hiçbirinin bulaşık makinesinde yıkanmaması gerekiyor. Prof....
  5. Tahta kaşıkların öyküsünü biliyor musunuz?

Tahta kaşıkların öyküsünü biliyor musunuz?

tahta, kasik, oyku, internet, mutluluk konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, İnternet yoluyla gelen mesajlardan birini paylaşmak istiyorum sizinle. Bilmiyorum beni çok duygulandırdı. Üstelik bilmediğim şeyler öğrendim. İşini severek yapan insanların hangi koşul altında olursa olsun mutluluktan paylarını aldıklarını bir kere daha hissettim belki... Konumuz tahta kaşıklar. Kimbilir...

Sayfayı Paylaş