gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Takı Modellerinde 2009 İlkbahar Modası: Aurélie Bidermann

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Fransız takı tasarımcısı Aurélie Bidermann, 2009 İlkbahar Yaz sezonu için hazırladığı takı modelleriyle bugünlerde çok konuşuluyor. Bidermann’ın tasarladığı altın takıların ince detayları, onları farklılaştırıyor. Danteller ve tüyler gibi yumuşak materyalleri altın takılara dönüştüren tasarımcı, 2009 baharı için hazırladığı dantelli altın bileklik ve altın tüylerden kızılderili kolyesi ile moda dergilerini süslemeye başladı bile. Tasarımcı bu vintage bileklik modelini, gerçek güpür danteli altına batırarak hazırlamış.
    Aurelie Bidermann, Sotheby’s Müzayede Evi’nin Empresyonist ve Modern Sanatlar Bölümünde çalışmış. 2001′de yaptığı ilk takı koleksiyonu, önce Japonya’da, sonra Fransa’da büyük dikkat çekmiş. Yeteneğini farkeden Lacoste, Bidermann’a bir bileklik tasarlatmış.

Aurelie’nin sanatsal tasarımlarıyla ünlü takıları, tüm dünyada satılıyor. Takı tasarımlarına ilham almak için dünyayı dolaşan Aurelie, en çok Hindistan’dan etkilenmiş, burada uzun süre kalmış.

2009‘da yıldızı parlayan Bidermann, Amerikalı tasarımcı Adam ile yaptığı işbirliğiyle, New York Moda Haftasında çok konuşuldu. Tasarımcının şiirsel takı modelleri, aşk, huzur ve fantezi felsefesiyle sunuluyor. Takıların meraklıları arasında Kate Moss, Sharon Stone, Red Hot Chili Peppers gibi çeşitli ünlüler bulunuyor.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Takı Modellerinde 2009 İlkbahar Modası: Aurélie Bidermann
    çok emek verilmişe benziyor bu takılar çok hoşlar tesekkürler adminim

Takı Modellerinde 2009 İlkbahar Modası: Aurélie Bidermann konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 İlkbahar Erkek Modası

2009 İlkbahar Erkek Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2009 yılı takı modası takı modelleri

2009 yılı takı modası takı modelleri

takı modelleri 2009 2009 takı modelleri tasarım lara tasarım takı tasarımcılar takı tutkunları için 2009 yılı için muhteşem şık takılar tasarlamışlar :) şahsen ben bittim bu takı modellerine :D:D parası olan alsınnn :D:D
  3. 2009 İlkbahar-Yaz Modası

2009 İlkbahar-Yaz Modası

2009 İlkbahar-Yaz Modası 2009 ilkbahar-yaz modası sadelik ve gösteriş birarada.Bu yıl renkler insanın gözünü rahatsız etmeyecek gibi gözüküyor fiyonk,taşlar ve püsküller bolca kullanılmış ama renklerin sakinliği kıyafetleri daha da çekici ve seçilebilir kılmış.Ben uçuk kaçık bir kıyafet görmedim ya siz ..
  4. 2009 ilkbahar modası

2009 ilkbahar modası

her mevsim sonu ve yeni gelen mevsim başında hepimizi bir telaş sarar bu yıl bu mevsimde daha farklı hatta bambaşka ben olmalıyım her göreni aşırtmalı ve kendime hayran bırakmalıyım diye bir düşünceye dalarız :D:D ve bunun içinde modayı yakından takibe gireriz:) ama bize yakışan stili bulmalı bize has olanı giymeliyiz dimi:D:D şimdi eğer ki derli toplu ve bir okadarda hayranlık uyandıracak bir...
  5. 2012 İlkbahar Yaz takı modası modelleri

2012 İlkbahar Yaz takı modası modelleri

2012 yaz takı modası 2012 yazlık takı trendleri yaz takı modelleri 2012 Takıp takıştırmayı seven hanımlar, bu yaz mevsiminde takılar ne tarzlarda olacak diye hiç merak ettiniz mi? O halde biz size merakınızı giderecek bilgiler sunalım ve 2012 yaz takı trendleri önerileri haricinde bir de 2012 yazlık takı modelleri de aktaralım :) Buyrun Melek'ler; Taçlar, saç tokaları, çiçekler Saç...

Sayfayı Paylaş