gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Takı standları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

takı standı takı standları boncuk standı toka toka standları Takılarım çoook..bazen hangisini nereye asacağıma şaşırıyorum kimilerini kutulara koydum kimilerini aynamın çerçevesine tutuşturdum,lakin bunun daha pratik bir yolu da varmış melek dostlarım..internette dolaşırken bulduğum bu takı standları tam da aradığım şeyler.. Eminim hepimizin hoşuna gidecektir

2. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet doğrudur benim de fazla olduğu için özellikle pırlantaları ve zümrütleri bunlara asmam genelde sahte takılarımı asarım birkaç tane ben de almıştım böyle stand

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ahtapot stand

merhaba, ahtapot şeklindeki standı nereden bulabileceğim hakkında fikriniz var mı acaba, çok güelmiş..

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Değerli misafirimiz bu ve bu benzeri ürünleri bujiteri satan yerlerde bulabilirsiniz. Eğer ki istanbulda ikamet ediyor iseniz

Bostancı, erenköy, suadiye caddede bujitericiler var aynı zamanda kadıköy bahariye caddesinde bulabilirsin canım..

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdide yorumumu yapıyım:) Benimde acayip derecede fazla denilecek takılarım var ve hep kayıpoluyorlardı ama bır çözüm buldum bier demirciye gittim kare şeklinde bir demir parçayı kesmelerini istedim sıra sıra delikli :) benim eserim resmini çekerim sizlerle burda paylaşırım meleklerim :) Ama ben boşuna ugrasmısım dmekki baksana ne güzel hazırları da varmış hemde afilli .. emeğine sağlık canım.

Takı standları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taka

Taka

Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize yorumlanır. Rüyada bir Karadeniz takasi görmek, çok cani tez bir kimse oldugunuzdan dolayi hor iste zarar ettiginize; atilganliginiz yüzünden de dostlariniz arasinda istenmeyen bir kimse oldugunuza; aslinda tehlikeyi daima kendi üzerinize çökerek, arkadas ve dostlariniza kanat...
  2. Tak

Tak

Rüyada tak görmek hareketlerinizin herkes tarafindan takdirle karsilandigini gösterir. Takin altindan geçtiginizi görmek, seref ve itibar kazanacaginizin delilidir.
  3. tik tak tik tak

tik tak tik tak

Kulaklarında yaşamın 'tik tak'ları, akıp giden zamanın içinde ya da kıyısında. En son 'tik' nerede, ne zaman vurur (iyi ki de) bilemezsin. Ya peşinden koşacaksın zamanın, ya içinde olacaksın. İçinde olacaksan ertelemeyeceksin içinde fısıldaşıp duran hiçbir şeyi. Seçim senin… Ertelemeyeceksin sevmeyi, gülmeyi, yazmayı, şarkı söylemeyi... Ertelemeyeceksin gitar çalmayı öğrenmeyi , güneşin...
  4. takı

takı

takı süslenmeyi seven her kadının vazgeçilmezi.takı vucudun çeşitli bölümlerini süslemesidir

Sayfayı Paylaş