gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Takımının Formasına Adını yaz

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

formaya isim yazma takım formasına isim yazma programı

Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda sizlere tuttuğunuz takımın formasına isminizi yazabileceğiniz ilgili bağlantının linkini veriyoruz. Siz de arzu ederseniz isminizi bağlantıda ki formalardan birinin üzerine yazabilirsiniz:)

Tuttuğunuz takımın degişik formalarına adınızı yazmak için tıklayın

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Takımının Formasına Adını yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Futbolcular Formaların Arkasına Yazı Yazarsa

Futbolcular Formaların Arkasına Yazı Yazarsa

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri nde bekliyorum Kumburgazlı m! Kaderimse atarım! Fatih Terim, Allah kerim! Ye dedi gollerin! Zalim hakem triosu, ayırma bizi! Bana derler Adanalı Hasan Şaş, kelebek gibi uçarım, arı gibi sokarım! Tek rakibim, Brezilya Hava Yolları! Yaklaşma toz olursun, çalımlama pişman olursun! Gelişine vurma bana kara forvetli! Gollerin ustasıyım, röveşata...
  2. Forma

Forma

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve...
  3. adını yaz resmini gör !

adını yaz resmini gör !

kendi adını dövme olarak yaz adını japonca yaz japonca yazma adımı Sketch Swap:hhh:
  4. Adını yaz mesleğini gör:):)

Adını yaz mesleğini gör:):)

hadi bakalım size uygun meslekler ne olabilirmiş:cah: Adını yaz sana mesleğini söylesin:):) http://www.meleklermekani.com/meslek.html
  5. Adinizi yazin, evinizi görün ...

Adinizi yazin, evinizi görün ...

Evet meleklerim yanlis okumadiniz, adinizi yazip, evinizi görüyorsunuz :) Umarim siz benden daha sanslisinizdir, bana cikan ev cünkü bu :24: Buyrun simdi sira sizde Meleklerim :D Where do you feel at home?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş