gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Taksicinin Sonu :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Nasıl yağmur nasıl fırtına, adam bir taksiye el kaldırır, taksi durur.. Adam gideceği yeri söyleyince, taksici kızarak "Ohoo orası çok yakın alamam seni" der ve gazlar gider.. Adam çok bozulur ama sonra bir şekilde evine gitmeyi başarır.. Ertesi gün şans eseri bir bakar ki, dün geceki taksici, evinin önündeki taksi durağındadır ve üçüncü sıradadır.. Hemen plan yapar ve ilk taksi şoförüne yanaşır: - Ataköye kaça götürürsün ?"

- 5 milyon

- Sana 20 milyon veririm ama bir kere beraber olalım

- Hadi be sapık mısın, defol!!.

Adam bu cevabı alınca ikinci sıradaki taksiye yanaşır

- Ataköy’e kaça götürürsün?

- 5 milyon

- Sana 20 milyon veririm ama bir kere beraber olalım

- Vay sapıkkk vayy defol! Sıra üçüncü taksiciye yani bizim taksiciye gelmistir.. Adam yanaşır:

- Ataköy’e kaça götürürsün ?

- 5 milyon

- Peki sana 20 milyon veririm ama bir şartım var

- Nedir ?

- Giderken diğer taksicilere el sallayacaksın -

- Ayıp ettin abi tabii...

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Taksicinin Sonu :D
    :hhh:süper numara ya,teşekkür.

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

off çok kötüüü:D:D

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

emegıne saglık..ya bunu duydugumda kopmustum..hala daha kopmaktayım..
    paylasım için saol

Taksicinin Sonu :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksici katiline müebbet

Taksici katiline müebbet

necati çoban yeniçubuk mesajları Taksici katiline müebbet Halife YALÇINKAYA/SİVAS, (DHA) SİVAS‘ın Yeniçubuk Beldesi'nde taksicilik yapan 44 yaşındaki Necati Çoban'ı boğazını keserek öldürdükten sonra aracını ve cebindeki parasını alarak Kayseri‘ye kaçan 21 yaşındaki Mahmut Akşen, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Akşen'e, taksicinin parasını aldığı için de ayrıca 10 yıl hapis cezası...
  2. kayınvalidenin sonu :D

kayınvalidenin sonu :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  4. Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

Musterisini fazladan gezdiren taksici yalanlari

bebek gezdirme oyunları turist gezdirme oyunu adam oyunları taksi at Abi demek sen de fark ettin. Geçen doktora gittim o da aynı şeyi söyledi. Ben de dolaşım bozukluğu varmış. Direksiyona geçince de dolaştırmam ondan anlaşılan. Allah düşmanımın başına vermesin, çok zor valla. Evlerden ırak. * Bende yalan yok. Tamam, gezdirdim ama bu dünyaya niye geliyoruz zaten. Atalarımız ne demiş:...
  5. Yaşanmış Bir Olay.... Azrail ve Taksici....

Yaşanmış Bir Olay.... Azrail ve Taksici....

Taksici Ve Azrail Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... Adam arka tarafa biner.....şoför. .. - eee hemşerim kimsin nereye gidersin der. ...yolcu - ben Azrailim..canı nı almaya geldim der...... şöför alaycı bir tavırla- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve...

Sayfayı Paylaş